1. SC Bohumín 98 - florbal

Oslabená přípravka brala i jednu výhru

Na Dubině šest statečných dokázalo zdolat Vítkovice

celý článek

Florbalová akademie napíše druhý díl

Práce s mladými talenty na ZŠ ČSA dál pokračuje

celý článek

Třetí únorový víkend hrají hned tři týmy

Muži v Rožnově, žáci doma, přípravka na Dubině

celý článek

Zdecimovaní elévové přesto splnili letošní minimum

Bez řady opor to ve Stonavě stačilo na jednu výhru

celý článek

Novinky

post image

Oslabená přípravka brala i jednu výhru

Na Dubině šest statečných dokázalo zdolat Vítkovice

Více informací
post image

Florbalová akademie napíše druhý díl

Práce s mladými talenty na ZŠ ČSA dál pokračuje

Více informací
post image

Třetí únorový víkend hrají hned tři týmy

Muži v Rožnově, žáci doma, přípravka na Dubině

Více informací

Poslední výsledky

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Muži - Moravskoslezský přebor

3 / 12

VÍTĚZ

logo

FBC Vikings Kopřivnice C


Muži - Moravskoslezský přebor

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Muži - Moravskoslezský přebor

2 / 3

VÍTĚZ

logo

FbC Coyotes Jablunkov


Muži - Moravskoslezský přebor

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Starší žáci - Moravskoslezský přebor - skupina B

1 / 11

VÍTĚZ

logo

FbK Horní Suchá


Starší žáci - Moravskoslezský přebor - skupina B

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Starší žáci - Moravskoslezský přebor - skupina B

3 / 4

VÍTĚZ

logo

TJ Slovan Havířov


Starší žáci - Moravskoslezský přebor - skupina B

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Mladší žáci - MS liga, 35. kolo

1 / 8

VÍTĚZ

logo

FBC Ossiko Třinec


Mladší žáci - MS liga, 35. kolo

PORAŽENÝ

S.K. P.E.M.A. Opava


Mladší žáci - MS liga, 35. kolo

1 / 6

VÍTĚZ

logo

1. SC Bohumín 98


Mladší žáci - MS liga, 35. kolo

Nadcházející zápasy

Příští zápas

29.2.2020

17. kolo, MS přebor mužů

29.2.2020, 9:40

SH SOŠ Dopravní Ostrava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
1. FBK Rožnov p/R C 1. FBK Rožnov p/R C


29.2.2020

17. kolo, MS přebor mužů

29.2.2020, 13:10

SH SOŠ Dopravní Ostrava

Florbal Torpedo Havířov C Florbal Torpedo Havířov C
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.3.2020

18. kolo, MS přebor st. žáků

1.3.2020, 12:30

SH ZŠ Čeladná

SK Domaslavice SK Domaslavice
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.3.2020

18. kolo, MS přebor st. žáků

1.3.2020, 14:50

SH ZŠ Čeladná

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Klubové tabulky


Přípravka - MS liga, 22. kolo


01.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

12 b

02.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

6 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

04.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

3 b

05.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

2 b

Elévové - MS liga, 31. kolo


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

9 b

02.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

9 b

03.

FBC Vikings Kopřivnice

FBC Vikings Kopřivnice

9 b

04.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

3 b

05.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

0 b

Mladší žáci - MS liga, 35. kolo


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

5 b

02.

1. MVIL Ostrava

1. MVIL Ostrava

4 b

03.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

3 b

04.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

2 b

05.

FBC Letka

FBC Letka

1 b

Starší žáci - Moravskoslezský přebor - skupina B


01.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

42 b

02.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

34 b

03.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

33 b

04.

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

31 b

05.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

30 b

06.

Florbal Exelsior Havířov B

Florbal Exelsior Havířov B

30 b

07.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

22 b

08.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

19 b

09.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

17 b

10.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

13 b

11.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

7 b

12.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

Muži - Moravskoslezský přebor


01.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

41 b

02.

Bazinga Ostrava

Bazinga Ostrava

32 b

03.

FK Gůfuň Nový Jičín

FK Gůfuň Nový Jičín

29 b

04.

FbC Coyotes Jablunkov

FbC Coyotes Jablunkov

27 b

05.

Florbal Torpedo Havířov C

Florbal Torpedo Havířov C

27 b

06.

FBC Vikings Kopřivnice C

FBC Vikings Kopřivnice C

23 b

07.

RH PIVING Ostrava

RH PIVING Ostrava

19 b

08.

FBK Štajgřy Ostrava

FBK Štajgřy Ostrava

13 b

09.

Z.F.K. AQM Petrovice C

Z.F.K. AQM Petrovice C

10 b

10.

1. FBK Rožnov p/R C

1. FBK Rožnov p/R C

7 b

11.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

2 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor (v provozu od 2014) a v DDM aréně.

Co jsme už dosáhli

V naší historii, už jsme dosáhli několik zajímavých úspěchů v lize i na turnajích.

Aktuálně máme 5 družstev

V sezóně 2019-2020 nás reprezentují chlapci ve věku 5 až 41 let.

Kdo za nás hraje?

Jsme výhradně chlapecký klub, ale v kategoriích dětí rádi přivítáme i děvčata.

O florbalu <span>v Bohumíně</span>