1. SC Bohumín 98 - florbal

Herní kemp ve Smilovicích se povedl

Osmatřicet florbalistů klubu 1. SC Bohumín 98 se zúčastnilo herního kempu.

celý článek

Tři týmy B98 vyráží na 4 dny do Smilovic.

Bystřice nad Olší, Kozubová a nyní Smilovice!

celý článek

Byli jsme na Poháru mistrů!

Páteční trénink SV Wiler-Ersigen pro B98.

celý článek

Přijď si v novém roce vyzkoušet florbal.

Hledáme šikovné kluky a holky r. nar. 2015 a starší.

celý článek

Novinky

post image

Herní kemp ve Smilovicích se povedl

Osmatřicet florbalistů klubu 1. SC Bohumín 98 se zúčastnilo herního kempu.

Více informací
post image

Tři týmy B98 vyráží na 4 dny do Smilovic.

Bystřice nad Olší, Kozubová a nyní Smilovice!

Více informací
post image

Byli jsme na Poháru mistrů!

Páteční trénink SV Wiler-Ersigen pro B98.

Více informací

Poslední výsledky

VÍTĚZ

1. FBK Rožnov p/R


Starší žáci - MS přebor, 12. kolo

15 / 4

PORAŽENÝ

logo

1. SC Bohumín 98


Starší žáci - MS přebor, 12. kolo

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Starší žáci - MS přebor, 12. kolo

1 / 13

VÍTĚZ

logo

SK Domaslavice


Starší žáci - MS přebor, 12. kolo

VÍTĚZ

Florbal Torpedo Havířov C


Muži - MS přebor, 10. kolo

12 / 2

PORAŽENÝ

logo

1. SC Bohumín 98


Muži - MS přebor, 10. kolo

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Muži - MS přebor, 10. kolo

4 / 5

VÍTĚZ

logo

FBK Štajgřy Ostrava


Muži - MS přebor, 10. kolo

Nadcházející zápasy

Příští zápas

1.2.2020

38. kolo, MS liga ml. žáků

1.2.2020, 9:35

SH ZŠ Mařádkova Opava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS


1.2.2020

38. kolo, MS liga ml. žáků

1.2.2020, 10:45

SH ZŠ Mařádkova Opava

S.K. P.E.M.A. Opava S.K. P.E.M.A. Opava
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.2.2020

38. kolo, MS liga ml. žáků

1.2.2020, 11:55

SH ZŠ Mařádkova Opava

S.K. P.E.M.A. Opava S.K. P.E.M.A. Opava
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.2.2020

38. kolo, MS liga ml. žáků

1.2.2020, 13:05

SH ZŠ Mařádkova Opava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
FBC Ossiko Třinec FBC Ossiko Třinec


15.2.2020

28. kolo, MS liga přípravek

15.2.2020, 9:00

SC Dubina

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
1. SC Tempish Vítkovice Lvíčata 1. SC Tempish Vítkovice Lvíčata


15.2.2020

28. kolo, MS liga přípravek

15.2.2020, 12:00

SC Dubina

SK P.E.M.A. Opava SK P.E.M.A. Opava
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98

Klubové tabulky


Přípravka - MS liga, 22. kolo


01.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

12 b

02.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

6 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

04.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

3 b

05.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

2 b

Elévové - MS liga, 28. kolo


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

9 b

02.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

9 b

03.

FBC Vikings Kopřivnice

FBC Vikings Kopřivnice

9 b

04.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

3 b

05.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

0 b

Mladší žáci - MS liga, 35. kolo


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

5 b

02.

1. MVIL Ostrava

1. MVIL Ostrava

4 b

03.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

3 b

04.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

2 b

05.

FBC Letka

FBC Letka

1 b

Starší žáci - MS přebor, 12. kolo


01.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

30 b

02.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

28 b

03.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

27 b

04.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

24 b

05.

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

22 b

06.

Florbal Exelsior Havířov B

Florbal Exelsior Havířov B

21 b

07.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

16 b

08.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

14 b

09.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

13 b

10.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

13 b

11.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

4 b

12.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

Muži - MS přebor, 10. kolo


01.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

31 b

02.

Bazinga Ostrava

Bazinga Ostrava

23 b

03.

FbC Coyotes Jablunkov

FbC Coyotes Jablunkov

20 b

04.

FK Gůfuň Nový Jičín

FK Gůfuň Nový Jičín

20 b

05.

RH PIVING Ostrava

RH PIVING Ostrava

18 b

06.

Florbal Torpedo Havířov C

Florbal Torpedo Havířov C

18 b

07.

FBC Vikings Kopřivnice C

FBC Vikings Kopřivnice C

16 b

08.

FBK Štajgřy Ostrava

FBK Štajgřy Ostrava

13 b

09.

Z.F.K. AQM Petrovice C

Z.F.K. AQM Petrovice C

7 b

10.

1. FBK Rožnov p/R C

1. FBK Rožnov p/R C

4 b

11.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

2 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor (v provozu od 2014) a v DDM aréně.

Co jsme už dosáhli

V naší historii, už jsme dosáhli několik zajímavých úspěchů v lize i na turnajích.

Aktuálně máme 5 družstev

V sezóně 2019-2020 nás reprezentují chlapci ve věku 5 až 41 let.

Kdo za nás hraje?

Jsme výhradně chlapecký klub, ale v kategoriích dětí rádi přivítáme i děvčata.

O florbalu <span>v Bohumíně</span>