1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

05.11.
2018

Elévové doma? Jako noc a den

Třetí turnaj elévů v Moravskoslezské lize ukázal zase hromadu novinek. Je vidět, že se učí nejen svěřenci, ale i trenéři. Přestože začátek a konec domácího klání vzbudil trochu rozpaky, tak zápasy s Karvinou a především s Orlovou ukázaly, že kráčíme po dobré cestě. Tedy pokud tým plní, co se po něm žádá…

První duel s později vítěznou Kopřivnicí skončil debaklem. Domácí družstvo 1. SCB jakoby ještě v 8 h ráno mělo hlubokou půlnoc a výsledek tomu pak bohužel odpovídal. Triviální chyby, snaha „hrát si to po svém“, prostě špatný zápas.

Ovšem pokračování proti Orlové, to bylo jiné kafe! Kluci výrazně přidali na důrazu a bojovnosti, najednou jich bylo plné hřiště a v poločase jsme vedli 3:1!!! Bylo to vůbec poprvé, co jsme soupeře přehrávali! Nakonec to ještě na výhru nestačilo, ale ukázalo se, že ono to jde, když se chce, a pokud nám není jedno, co se na hřišti děje.

Podobně se odvíjel i duel se silnou Karvinou. Soupeř je zkušenější a v práci s dětmi mnohem dál, přesto výkon malých Bohumíňáků měl parametry, šancí bylo dost a nebýt pár zbytečně inkasovaných gólů po opakujících se chybách, mohlo být skóre lepší… Ale nevadí, takových zápasů potřebujeme odehrát co nejvíc...

No, a tady pozitiva končí, pak po dni přišla noc. Nebudeme totiž konkurenceschopní tehdy, pokud budeme přistupovat k utkáním jako k poslednímu souboji s Paskovem. Holt se tady poučili i trenéři, protože jejich pozitivní snaha motivací nabudit tým, aby se dostal pod sto gólů, zřejmě způsobila, že klukům bylo úplně fuk, jak to dopadne.

„Pětačtyřicet branek nedostaneme, a odměna nás nemine,“ jakoby si mysleli… Jenže to se šeredně přepočítali, nakonec přišel rekordní debakl, navíc po čtyřech kláních se nám ta stovka zase zakulatila, a tak z odměny nebylo nic. Trochu smutné vyvrcholení jinak povedeného sobotního dopoledne, ale nevěšme hlavu, ono to časem přijde.

Je evidentní, že turnaje nás stojí docela hodně sil. Přece jen se tolik neunaví ten, kdo se na každý krok na hřišti nepotřebuje tolik soustředit, proto družstva, plnící věci na place tak nějak už automaticky a s lehkostí, bývají v posledních zápasech živější.

A taky už víme, že absolutní volnost v čase mezi duely se nevyplácí, protože pak se hlavní souboje odehrávají mimo hřiště, a naopak v utkáních nám scházejí síly… No, prostě, učíme se, ještě se dlouho učit budeme, ale v Čeladné v neděli 25. listopadu zase ten rozdíl mezi námi a ostatními zkusíme zmenšit. Souhlas, pánové?

Obrovské poděkování zaslouží všichni kluci z klubu, kteří se podíleli na organizaci turnaje v Bohumíně, samozřejmě rodiče, blízcí a kamarádi, kteří se přišli do haly na nás podívat, no a pochopitelně i brankáři Luky Blahovec, Paťas Bruzl, a hráči Ríša Kaňok, Vašek Klus, Adam Kubík, Ondra Vronka, Mates Hanzlík, Honza Giecek, Samík Malec, Vašek Trombala, Šimi Hlozák, Mates Česlavský, Viki Weissmann, Šimi Vítek, Honza Vicher, Viki Tóth a Štěpán Kubla.

Trenéři Jirka Habram a Igor Bruzl


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz