1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

11.11.
2018

Jdeme správným směrem...

Toto si mohli říct trenéři (a doufáme, že i rodiče), po turnaji starších žáků v Havířově. Ačkoli součet výsledků obou utkání vypadá znovu děsivě, první třetina zápasu proti Slovanu Havířov ukázala, že naši kluci na to mají (nebo mít budou)...

Po turnaji v Rožnově pod Radhoštěm jsme si říkali, jestli vůbec vidíme tunel, ve kterém bychom poté mohli vidět to pověstné světlo na jeho konci. Dnes si můžeme říct, že tunel vidíme a vidíme i to světlo. Jenom to není tunel Klimkovický, ale tunel Mala Kapela..

První třetina zápasu se Slovanem Havířov byla vyrovnaným soubojem se spoustou šancí na obou stranách. Kluci plnili to, co jsme si s nimi řekli a naše trenérská srdce plesala, stejně jako srdce rodičů a dalších fanoušků našich malých bojovníků. Bohužel poté si "paní Fyzička" řekla, že už ji to s námi nebaví a odešla ze střídačky a jak jsme později poznali i z haly a už se k nám dnes nevrátila.. Ano, i když technicky ještě nejsme na úrovni našich soupeřů, byl to právě rozdíl ve fyzičce, který nakonec rozhodl o naší prohře. Soupeř byl od druhé třetiny u míčků vždy o krok dříve a tak jak nám docházeli fyzické síly, tak s nimi ruku v ruce i koncentrace a soustředění... Ale i přesto musíme kluky pochválit.. A velkou pochvalu si potom zaslouží Martin jako strážce naší svatyně, který předvedl opravdu vynikající výkon a přesně splnil to, co mu bylo před a v průběhu zápasu řečeno.

Druhý zápas s Petrovicemi byl ten, který by jste raději nechtěli, aby byl. Za prvé jsme v prvních dvou třetinách ještě asi byli ve vedlejším KFC než na palubovce v Městské sportovní hale, za druhé Petrovice jsou právem favoritem naší skupiny. Práce s holí, komunikace na hřišti, řešení situací - to je právě to, kde musíme projet oním tunelem, abychom se dostali na světlo a mohli být konkurencí i týmům, které spolu trénují a hrají několik let a mají před námi obrovský náskok..

Nechceme vyzdvihovat výkony některých hráčů, budeme ale chválit. A tady musíme pochválit Martina Nitscheho a Mikiho Drápely v bráně, nebo Davida Tkadlece v obraně. Ač postavou o polovinu menší než hráči, které měl bránit, rval se a schytal tolik střel soupeřů, že v šatně po zápasech vypadal jako "Slunéčko sedmitečné"...

A chválíme i rodiče. Děkujeme Vám, že jste přijeli kluky povzbudit. A doufáme, že s nimi budete i na dalších turnajích..

Jak už jsme řekli dříve. Práce je před námi dost. Výhodou je, že my trenéři i kluci máme chuť pracovat... A doufáme, že rodiče jsou v tom s námi..

Ondřej Šalbut, Jiří Kameník - trenéři družstva mladších/starších žáků 1.SC Bohumín'98


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz