1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

28.11.
2018

Elévové: I malé krůčky se počítají

Mají za sebou čtvrtý soutěžní turnaj a znovu mírně vylepšili svou bilanci. Poprvé se naši elévové dostali pod sto inkasovaných gólů (byť jen o prsa), a prvně v Čeladné nastříleli sami 18 branek. Ano, je to další pokrok, či spíš pokrůček, ale i ten se počítá!

Domácí Frýdek-Místek kromě svých zápasů zaskakoval v turnaji za Petrovice a hned v prvním duelu nás jasně pokořil. Náš výkon ale byl lepší výsledku a kluci se těšili na druhý souboj s Orlovou, se kterou se minule srdnatě doma rvali o dobrý výsledek.

Bohužel Eagles tentokrát nasadili do hry i své dvě obří opory a urostlý syn bývalého dvoumetrového obránce bohumínských veteránů David Kunčický na pobízení lavičky tvrdě pálil skoro z každé pozice, třeba i od vlastní branky. Někteří naši dříve narození borci pak ani nechtěli chodit na hřiště, protože se - prostě a jednoduše - báli…

Komentář vynecháme, ale snad to byla spíš výjimka, a nezbývá než znovu ocenit trenéry týmů, které proti nám nasazují hráče širšího kádru, aby to našim nováčkům neznechucovali. Inu, i dobrá myšlenka hrát soutěž bez zveřejňování tabulky může narazit i na to, že ne úplně každý je schopen pochopit záměr nehrát na výsledek.

S havířovským Excelsiorem jsme pak vysoko prohráli, a nemrzela ani výše debaklu se silným soupeřem, jako spíše fakt, že kluci to vzdali předem. Tak jsme si museli v šatně zopakovat, proč vlastně do Čeladné jeli, a ono to pak najednou fungovalo.

V posledním utkání znovu s Frýdkem-Místkem, jehož hráči už byli pořádně utahaní, jsme předvedli srdnatý boj a dali 11 gólů! A to ještě jsme spoustu šancí zahodili. Tak snad to kluky nabudí a příště už předzápasové pokárání v kabině nebude třeba.

Obrovské poděkování patří spoustě rodičů, kteří s námi vážili do Čeladné cestu. Je fajn, že nám držíte palce a podporujete nás. Je vidět, že se u nás tvoří dobrá parta, a když to zafunguje mezi vámi, tak to bude znát i na výkonu našich svěřenců…

V Čeladné bojovali o co nejlepší výsledek gólmani Patrik Bruzl a Lukáš Blahovec, v poli pak Šimon Vítek, Matěj Česlavský, Michael Varkoček, Jozef Sebastian Budai, Viktor Tóth, Adam Kubík, Jan Vicher, Václav Klus, Šimon Hlozák, Václav Trombala, Štěpán Kubla, Jan Giecek, Ondřej Vronka, Richard Kaňok, Matyáš Hanzlík a Viktor Weissmann. A ty výsledky: Frýdek-Místek 2:23, Orlová 3:16, Excelsior Havířov 2:37, Frýdek-Místek 11:22.


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz