1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

30.01.
2019

To tu ještě nebylo. Elévové se soustředili…

Poprvé ve více než dvacetileté historii klubu vyrazil některý z mládežnických týmů na své soustředění. Herní kemp absolvovali v Bystřici nad Olší elévové, kteří během čtyř dnů zvládli čtyři tréninkové jednotky v hale a k tomu i přípravný duel s Jablunkovem, kondiční přípravu pod širým nebem, kruhový trénink v penzionu, zápasový rozbor, regenerační návštěvu bazénu i odreagování na bobové dráze.

Klobouk dolů, co kluci „přežili“! Domovské místo našli asi jen dvě stovky metrů od haly v Bystřici a v Restauraci – Penzionu Stadion o ně bylo opravdu skvěle postaráno. Velký dík místním – kde jsme se objevili, byli všichni kolem v pohodě, každý nám vyšel vstříc, a věřte, že s dvacítkou divochů od 8 do 10 let to není zrovna tichý a klidný relaxační pobyt…

Proč soustředění a proč v lednu? Protože tihle kluci si nesou v porovnání se soupeři hendikep v podobě pozdějšího seznamování s florbalem a každá minuta na hřišti s míčkem nad rámec jejich tréninků doma v hale je znát. Navíc jsme cítili, že kluci spolu musejí začít i víc žít, a to všechno splnilo v Bystřici nad Olší svůj účel. A co víc, dvacet kluků odjelo a dvacet jsme jich (celých) přivezli rodičům. Co víc si trenéři a členové doprovodu mohli ještě přát?!

Kluci k soustředění také přistoupili se vší vážností. Skoro nikdo skoro nic neflákal. Občas se objevily drobné potíže a karamboly, ale naštěstí nic s následky. Co je nezabilo, to je posílí. A nás taky. Báli jsme se, že některým menším borcům budou chybět maminky, ovšem ukázalo se, že už jsou na krátké odloučení zvyklí. Dokonce z týmu zaznívaly hlasy, že jsme mohli jet i na celý týden. Že by to byla výzva pro letní herní kemp, nebo třeba pro ten příští zimní…?

Pochvalu zaslouží všichni účastníci. Lukáš Blahovec, Patrik Bruzl, Matěj Česlavský, Matyáš Hanzlík, Richard Kaňok, Šimon Vítek, Václav Trombala, Jakub Honzátko, Jan Vicher, Ondřej Vronka, Jozef Sebastian Budai, Timotej Gazda, Tomáš Vaňatka, Adam Kubík, Štěpán Kubla, Michael Varkoček, Václav Klus, Šimon Hlozák, Viktor Weissmann, Samuel Malec. Škoda, že kvůli nemoci nemohl odjet ani pak dorazit Jan Giecek, ale dočká se příště. Určitě!

Obrovský dík pak patří těm, kteří nám pomáhali se o kluky starat. Penzum práce odvedl kouč žáků Jirka Kameník, gólmánky dokázal občas až k slzám přivést brankář áčka se špatnou krátkodobou pamětí Jirka Navrátil a naprosto vzorně, bezostyšně a hlavně s nadhledem o kluky pečovaly „maminky nebo tety“, jak chcete, Andrea Vichrová a „létající“ Nikol Slavíčková. Díky i hostům Jardovi Kalousovi a Ondrovi Veselému za prohnání chlapáků venku ve sněhu. Fakt super, a velké díky!

Takže otázka zní: Jedeme příště znovu...?

Nadšení trenéři Jirka Habram a Igor Bruzl


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz