1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

25.03.
2019

Není porážka, jako porážka...

Většina našich elévů provozuje florbal od září a v MS lize se přitom potkávají s týmy, kde už hráči mají třeba i tři čtyři roky organizovaného prohánění děrovaného míčku za sebou. Je tak logické, že na výhru v soutěži zatím čekáme, ale na turnaji v domácím prostředí jsme se teď v sobotu přesvědčili, že není prohra jako prohra…

SCB – Český Těšín 1:4
Tohle se nečekalo. Minule jsme od Těšína dostali 17 branek, ovšem teď jsme dřeli, výborně bránili, a třeba nebýt nervozity v koncovce (i poměrně objemného brankáře na druhé straně), sahali bychom po velké senzaci. Výsledek byl víc než zasloužený a hodně nadějný, tohle byla prohra, po které jsme na naše elévky byli hrdí.

SCB – Ossiko Třinec 7:10
Věděli jsme, že i soupeř v sezóně nevítězí. Byli jsme blízko, ale o kousek byl Třinec přece jenom lepší. Uznáváme. Klidnější, efektivnější a hlavně důraznější v osobních soubojích, i když hráči soupeře často byli postavou výrazně subtilnější než naši borci. Jako bychom se báli. Ještě jednou se letos utkáme a to je soupeř, kde šanci máme. Ta porážka mrzela.

SCB – Petrovice 3:31
A tohle byla zase přesně naopak prohra, po které nám na lavičkách vařila krev v žilách. Kluci si asi řekli, že je to moc silný soupeř, tak pošetří síly. Pozdě v soubojích, neplnění základních pokynů a věcí, které se učíme v tréninku, prostě odfláknutý zápas. Uspokojení přišlo po dvou těsných porážkách. Tak takhle ne. Kvůli takovým výkonům vás, pánové, rodiče nebudou v 7 ráno vozit na turnaje anebo se vracet z hor a chat. Ukazováček nahoru, tohle bylo naposledy.

SCB – Rožnov 4:24
Rožnov má silný tým, byl lepší, ale tentokrát už to z naší strany bylo výrazně lepší, byť tomu výsledek neodpovídá. Vyspělejší týmy jsou reálně o těch 15-20 branek v součtu na obou hřištích lepší. Kluci už si tentokrát nedovolili nic flákat, ale naplno jsme se přesvědčili, že se ještě máme co učit. Tato porážka by měla být motivační.

Celkově? Nebyl to špatný turnaj, i když jsme v koutku duše možná čekali malinko víc. Ale sezóna ještě nekončí, šance na výhru ještě přijdou. Za pozitivum považujeme taky fakt, že se nám postupně daří zabudovat do týmu další a další (hlavně mladší) hráče, kteří si svou pílí a nasazením v tréninku říkají o šanci. V poslední době třeba Timi Gazda, pak Tomík Vaňatka, teď zase Péťa Szeliga, který dokonce při své velké premiéře dal i gól…

Obrovské poděkování rodičům a rodinným příslušníkům, kteří přišli fandit, speciálně pak panu Kaňokovi a Szeligovi, že se ujali na celé dopoledne role sčitatelů skóre a moc nám pomohli (plus ušetřili klubu peníze, které by dostali brigádníci)… Ještě jednou díky!
My se s kluky ještě víc zakousneme do tréninku, abychom se v sobotu 6. dubna v Havířově anebo v neděli 28. dubna (oba už definitivní termíny) v Petrovicích pokusili o naše malé Nagano. Tak nám, prosíme, ještě držte palce!

Děkují trenéři Jirka Habram a Igor Bruzl


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM BohumínMŠMT

Partneři

Skupina ČEZČeská unie sportuMoravskoslezký kraj

Doporučujeme

FaineCity cafe Bohumínsport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz