1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

04.09.
2019

Florbalisté se na kempu poznávali i nabírali kondici

Třicítka mladých florbalistů 1. SC Bohumín ´98 absolvovala v Horském hotelu Kozubová v Milíkově pětidenní soustředění, v němž se trenérský štáb zaměřil vedle hry i na vylepšení fyzické kondice a rovněž na posilování vazeb mezi hráči všech čtyř věkových kategorií.

„Pro kluky to bylo dost náročné, jsme však přesvědčeni, že kemp splnil účel,“ potvrdil trenér týmu elévů Jiří Habram. S ním se dětem věnovali také Jiří Kameník, Igor Bruzl a gólmanský specialista Jiří Navrátil. „Veliký dík patří ale i doprovodu, který tvořili rodiče Andrea Vichrová, Nikol Slavíčková a Petr Šeliga. Děti měli pořádně nabitý program,“ doplnil Jiří Habram.

Aby byly tréninky na horách ve výšce téměř tisíce metrů nad mořem co nejpestřejší, přizval klub na jeden den ještě i trenéra házené Jaroslava Kalouse, jehož kondiční tréninky jsou už vyhlášené, a zbrusu nově i fitness kouče Romana Slowika z Havířova. „Kluci si s ním zkusili lekci tabaty. Musím uznat, že vzhledem k náročnému celodennímu programu a i hodinovému cvičení si někteří sáhli doslova na dno svých fyzických sil,“ usmál se Jiří Habram.

Celá výprava si mohla užívat téměř pořád nádherné letní počasí. „Program nám jen jednou narušila bouřka, ale jinak jsme zvládli vše, co jsme zamýšleli. Trénovali jsme na novém hřišti pod širým nebem, hodně jsme využívali i terén. A když přišel liják, přesunuli jsme se pak do prostor hotelu,“ řekl. Úspěch slavil i doplňkový program jako sportovně-vědomostní kvíz či týmový běžecký závod, při němž mladí florbalisté napříč kategoriemi plnili různé úkoly.

Právě to byl jeden z bodů, na který se Bohumíňáci chtěl zaměřit. „Ve všech kategoriích ještě není počet hráčů dostatečný. Určitě pomůže zářijový nábor, v soutěžích však letos jistě dojde i na turnaje, kdy někteří šikovní kluci půjdou vypomoci o kategorii výše. Proto cílem kempu bylo, aby se mezi sebou poznali a vznikly nové kamarádské vazby. Obrovskou pochvalu pak zaslouží hlavně ti starší, kteří své mladší spoluhráče perfektně přijali, a položili tak i základ nové úspěšné sezóně,“ dodal Jiří Habram. Do ní po letech vstoupí hned čtyři mládežnické týmy klubu 1. SC Bohumín ´98, a to přípravka, elévové i mladší a starší žáci.


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz