1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

23.09.
2019

Starší žáci rozehráli svou druhou sezónu ve Stonavě...

V neděli 22.9. rozehráli svou druhou sezónu Starší žáci. Na turnaji ve Stonavě nás čekali soupeři z Horní Suché a Havířova a po loňské sezóně, kdy jsme platili nováčkovskou daň, byli všichni zvědaví, jak se klukům povede start do nové sezóny.

V průběhu léta se kádr družstva lehce ztenčil z důvodu přerušení „kariéry“ některých hráčů základní sestavy a tak družstvo Starších žáku vyrazilo do Stonavy doplněné i o některé nové hráče z řad kategorie mladších žáků. „Před zápasem jsme byli trenéři lehce nervózní, protože jsme věděli, že kluci se za poslední rok zlepšili a i letní příprava nám naznačovala, že letošní sezóna by mohla být diametrálně odlišná od té loňské“, řekl po turnaji trenér družstva starších žáků Ondřej Šalbut.

A první minuty zápasu s Horní Sucho ukázali, že letos nechceme patřit jen mezi „otloukánky“ soutěže. Kluci v prvních dvou třetinách plnili pokyny, které si před zápasem s trenéry v šatně řekli a průběžný stav 1:3 jenom potvrzoval, že jsme florbalově vyrostli. „První dvě třetiny jsme byli Horní Suché vyrovnaným soupeřem a kdybychom využili některou z brankových příležitostí, které jsme v zápase měli, mohlo být skóre zápasu minimálně vyrovnané. Bohužel ve třetí třetině kluci úplně vypadli z role a na hřišti pak už byl jenom jeden tým, který diktoval tempo hry“, dodává trenér Šalbut.

Ve druhém zápasu kluci ukázali, že je na naší straně i florbalová kvalita. Od první minuty se do soupeře obuli a prvních pět minut utkání se hrálo prakticky na jednu bránu. Bohužel pak za sebou v krátkém intervalu přišel jeden 5ti minutový a jeden 2minutový trest a soupeř šel v první třetině do vedení 2:0, které postupně v průběhu utkání navyšoval. „Nebojím se říct, že i přes konečný výsledek v utkání s Havířovem, jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si spoustu brankových příležitostí, několikrát zvonila tyč branky soupeřů a jejich brankář v utkání předvedl spoustu výborných zákroků. Kvalita v bráně rozhodla toto utkání, musíme si férově přiznat, že našemu brankáři se utkání vůbec nepovedlo“, zhodnotil průběh utkání trenér Šalbut.

Obě utkání nám ukázala, kde je potřeba ještě zapracovat. Jak v individuálních herních činnostech, tak také v těch týmových. „Jednoznačně se musíme zaměřit na rozehrávku. A to jak v obranné, tak i útočné polovině. A potom na individuální herní činnosti. Důležité je, že víme, kde máme mezery a o všem se otevřeně s kluky bavíme, aby si i oni uvědomovali, kde mají zabrat. Trochu nám také zatím chybí ten typ hráče, který by svým přístupem a výkonem dokázal strhnout i ostatní. Co je ale pozitivní, tak to že nám do sestavy bez problémů zapadli kluci, kteří ještě loni hráli soutěž elévu na polovičním hřišti, než hrají starší nebo mladší žáci“, uzavřel hodnocení turnaje trenér Šalbut.

Nesmíme ani opomenout a hlavně musíme poděkovat za podporu rodičům a všem fanouškům, kteří přijeli kluky povzbudit do Stonavy. A že nás jejich počet opravdu příjemně překvapil!

Další turnaj a šance na reparát nás čeká 5.10., tentokráte se v Horní Suché utkáme s SFK Havířov B a mladými florbalisty z Paskova.

Sestava 1.SC Bohumín’98 – Starší žáci – Moravskoslezský přebor – 1.kolo, SH Stonava, 22.9.2019: Drápela/Svrčina, Pensimus, Németh, Salamon/Šindelka, Vančík, Bajnar, Šípek, Tkadlec, Kania, Sivek, Hlozák, Papák


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz