1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

30.09.
2019

Premiéru mladších žáků osladilo vítězství

Většina premiérově zažila zápasy v systému 5+1, někteří naskočili do jednoho z prvních utkání v životě vůbec. Přesto mladší žáci 1. SC Bohumín ´98 přivezli z prvního turnaje Moravskoslezské žákovské ligy vítězství a v Kopřivnici vybojovali slušné 4. místo.

Absence hlavního kouče Jirky Kameníka, porucha vozidla cestou na zápas trenéra Ondry Šalbuta, ani nenadálá noční zdravotní peripetie brankáře Martina Nitscheho, který místo do Kopřivnice putoval do nemocnice, nesebraly týmu, doplněnému o tři elévky, elán a chuť.

V prvním zápase proti domácím Vikingům ještě malí Bohumíňáci platili nováčkovskou daň. Adaptace na velké hřiště nebyla snadná, utřepávala se sestava a někteří borci ještě válčili s nervozitou. Výsledek 0:10 odpovídal, ale bylo jasné, že v dalších duelech může být lépe.

A to se potvrdilo hned v utkání s Letkou. Nejlepší vystoupení 1. SCB v nedělním dopoledni soupeře dostávalo do potíží. V poločase byl stav 1:1, když z nájezdu dával gól Jan Bajnar. Také ve druhé půli měli svěřenci pod vedením koučů Jirky Habrama a Igora Bruzla šance, jenže nakonec z toho byla porážka 1:4. Dlužno dodat, že Letka bez porážky turnaj vyhrála.

Třetí utkání bylo ze strany nováčka soutěže určitě nejméně povedené. Kluci přestávali plnit stanovené taktické pokyny, objevily se nedůslednosti a jakoby jim trochu docházela energie. Po špatné první půli (0:5) se družstvo trochu zvedlo, ale nakonec z toho byla prohra 0:8.

A pak to přišlo. Zápas s mladičkým a nezkušeným týmem Toro Salibandy Ostrava dlouho nebyl z bohumínské strany ideální. Do pauzy gól nepadl, i když převaha 1. SCB byla veliká. Brankově se ji povedlo vyjádřit až ve druhé půli a jen škoda inkasované branky těsně před koncem, když už se do hry jedinců vkrádaly nedůslednosti. Ale vítězství bylo super!

„Kluci za celý turnaj zaslouží pochvalu. Na to, že to byla první konfrontace se soutěží mladších žáků, to nebylo vůbec špatné. Je třeba zapracovat na organizaci hry i důrazu v soubojích, také fyzicky stály tým zápasy hodně sil. Vítězství bylo pak skoro povinné, ovšem určitě bude velkým povzbuzením do další tvrdé práce,“ řekl trenér Jiří Habram.

Turnaje se zúčastnila sestava: P. Bruzl – M. Hanzlík, A. Kubík, Š. Kubla, V. Trombala – Š. Vítek, V. Klus, Š. Hlozák, J. Papák, R. Kaňok, J. Bajnar, M. Machoczek. Velké poděkování za podporu a organizaci při dopravě zaslouží i všichni zúčastnění rodiče.


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM Bohumín

Partneři

City cafe Bohumín

Doporučujeme

Fainesport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz