1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

24.10.
2019

Špičkový florbal v Bohumíně! Přijede Sparta!

Bohumín bude v pátek 6. prosince hostit florbalovou lahůdku! Atraktivní zápas elitní soutěže mužů tady odehraje FBC ČPP Bystroň Group Ostrava!

Aktuálně desátý celek Superligy mužů změří síly s týmem AC ACEMA Sparta Praha, který se po vynikajícím začátku vyhřívá dokonce na druhém místě tabulky, jen s dvoubodovou ztrátou na lídra z Mladé Boleslavi. Duel je v plánu první prosincový pátek ve Sportovní hale Bospor od 18 hodin a dá se čekat, že šlágr 15. superligového kola tak bude mít úžasnou atmosféru.

Vždy jsme s FBC úzce spolupracovali, například náš odchovanec Patrik Posselt hraje teď za ostravské áčko. Když jsme otevřeli možnost, zda by se případný zápas nejvyšší soutěže nemohl odehrát i v naší hale, rychle jsme se s generálním manažerem Rolfem Frankem domluvili,“ potvrdil sekretář 1. SC Bohumín ´98 Ondřej Veselý a dodal, že utkání na neutrálních hřištích nejsou v soutěži ničím výjimečným: „Superligové kluby propagují občas svou značku, a koneckonců i samotný florbal ve svém okolí.“

Se zápasem nejvyšší soutěže jsou spojené i vysoké nároky na pořadatele, proto se už sešel tým, který se na organizaci bude podílet. Nutné je zřízení VIP prostor, ze zápasu musí být i pořizován video online přenos, skupina lidí se věnuje statistikám. Řád má i péče o partnery FBC, spojená s reklamními plochami apod. „FBC dodá pár svých lidí, zbytek pořadatelů zajistíme my. Zápas zapadá do konceptu rozvoje florbalu v Bohumíně, kdy letos poprvé máme v soutěžích zastoupeny hned čtyři nejmladší kategorie,“ dodal sekretář.

A právě pro mladé hráče by to měl být velký svátek. „Počítáme také s jejich zapojením do programu,“ poznamenal Ondřej Veselý s tím, že o možnosti zakoupit lístky předem bude klub včas informovat. Není vyloučeno, že superligoví florbalisté se už v Bohumíně představí i o něco dříve. „Dá se předpokládat, že FBC tady bude chtít v týdnu předtím trénovat. Už nám zástupci klubu něco takového naznačili,“ dodal sekretář Bohumína.

V této souvislosti je třeba i zmínit, že zápas by nebylo možné pořádat bez vstřícnosti a velké shovívavosti subjektů, jež mají v hale stabilní pronájmy. „Velký dík zaslouží kolegové z řad házené, frisbee, fotbalového Bosporu, starých pánů Záblatí a dalších. Nelze vynechat ani vedení Bosporu, které do organizace jde s námi,“ uzavřel Ondřej Veselý.

Takže nezapomeňte zapsat do svých diářů datum 6. 12. 2019, neboť od 18 hodin se poprvé v historii nejvyšší florbalová soutěž bude prezentovat i v Bohumíně!


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM BohumínMŠMT

Partneři

Skupina ČEZČeská unie sportuMoravskoslezký kraj

Doporučujeme

FaineCity cafe Bohumínsport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz