1.SC Bohumín 98 Oficiální webové stránky florbalového klubu

Webový archív
2003-2014

MUŽI - MS přebor, 2.kolo

1. FK Gůfuň Nový Jičín 6b
2. PASKOV SAURIANS 6b
3. FbC Coy. Jablunkov 4b
4. Florbal Torp. Havířov C 3b
5. Z.F.K. Petrovice C 3b
6. Bazinga Ostrava 3b
7. RH PIVING Ostrava 2b
8. 1. SCB 98 1b
9. FBK Štajgřy Ostrava 0b
10. FBC Vik. Kopřivnice B 0b
11. 1. FBK Rožnov C 0b

ST. ŽÁCI - MS přebor

1. Exelsior Havířov "B" 0b
2. 1. SCB 98 0b
3. 1. FBC Karviná 0b
4. FBK Horní Suchá 0b
5. 1. FBK Eagles Orlová 0b
6. 1. FBK Rožnov p/R 0b
7. FbC Frýdek-Místek 0b
8. TJ Slovan Havířov 0b
9. PASKOV SAURIANS 0b
10. Z.F.K. Petrovice 0b
11. SK Domaslavice 0b
12. 1. SFK Havířov "B" 0b

29.10.
2019

Elévové zůstali zase těsně pod medailemi

Druhý nejmladší výběr 1. SC Bohumín 98 vyrazil tentokrát za florbalem do Paskova, aby znovu jako na obou předešlých ligových turnajích skončil těsně pod stupni vítězů.

Bohužel tentokrát to trochu zamrzelo, protože se dalo dosáhnout určitě i lepšího konečného výsledku. Po minulé sezóně a roli otloukánků je prostě jasné, že na poctivě trénující družstvo elévů budou už kladeny i o poznání vyšší nároky. Takže další šance příště!

B98 – Paskov Saurians 2:12. V sezóně jsme už tomuto soupeři podlehli i o gól, tak těžko pochopit, proč jsme vstoupili do turnaje s takovým respektem. Tragický první poločas a jasné vedení domácích vybízelo k debaklu, ale pak jsme se konečně probudili a druhá půlka byla v podstatě vyrovnaná, Saurians ji vyhráli jenom 4:2. Ovšem ten začátek, ufff, katastrofa…

B98 – Vikings Kopřivnice 14:15. Jasnému favoritu jsme vzdorovali srdnatěji, než se určitě čekalo, což zapříčinil odpovědný, kolektivní a hlavně zarputilý výkon celého týmu. Byť jsme pořád dotahovali, nakonec to bylo nejlepší naše vystoupení v turnaji. V závěru už jsme se uchýlili i ke střelbě zdálky, což nebyl záměr, ale aspoň bylo vidět, jak kluci chtějí srovnat.

B98 – Eagles Orlová 4:10. Tady se čekalo, že se popereme o výhru, ale snad i naši borci měli za to, že si Orlová góly nasype sama. Výkonu chyběla šťáva, naopak důrazná a výborně propracovaná defenziva soupeře slavila úspěch. Orli byli přímočařejší a produktivnější, náš tým zůstal daleko za očekáváním. Snad si budeme pamatovat, že nikdo se sám neporazí.

B98 – 1. FBK Rožnov 19:3. Proti minulému turnaji, kde jsme Sršňům těsně podlehli, hrál žlutočerný tým s oslabenou sestavou. Předvedli jsme některé krásné kombinace, prostor na hřišti dostali kluci, kteří nehrají zápasy dlouho. Nebylo naším cílem nasypat soupeři co nejvíc gólů, vždyť Rožnov nás loni při výhře 27:1 taky šetřil... Ukázalo se, že to jde, když se chce.

Celkově tedy spokojenost. Finálové skóre 39:40 už není fiaskem, i když pořád máme rezervy a dá to fušku prodat v zápasech to, co už pánové zvládají v tréninku. Ale to přijde. Jen to fakt chce, abychom se do každého utkání šli porvat o výhru. V globálu totiž víc trápíme soupeře, se kterými můžeme, než týmy, proti kterým bychom uspět měli. Ale možná to souvisí i s tím, že nám sedí víc pozorně bránit a spoléhat na brejky. Když máme tvořit, je to problém…

Obrovský dík zaslouží tentokrát rodiče. Kolem elévů se tvoří super parta lidí, která s námi prožívá úspěchy i nezdary. Za to vám všem díky – a nebojte, my na hřišti (včetně kluků) jsme dobře slyšeli to burácení „Bohumín, Bohumín“ v zápase s Kopřivnicí… Moc si toho vážíme a je to ta nejlepší odměna pro nás pro všechny…!

A ještě sestava – hřiště A: P. Bruzl – V. Trombala, O. Vronka, V. Klus, T. Gazda, P. Wybraniec, V. Pavlov. Hřiště B: L. Blahovec – J. Giecek, J. Vicher, S. Malec, T. Vaňatka, J. S. Budai, P. Šeliga.

Trenéři Jirka Habram a Igor Bruzl


... zpět


Generální partner

Město Bohumín

Hlavní partner

DDM BohumínMŠMT

Partneři

Skupina ČEZČeská unie sportuMoravskoslezký kraj

Doporučujeme

FaineCity cafe Bohumínsport-core.cz

Mediální partneři

TV MarkoT.I.K. Bohumín

Spolupracujeme

AK BohumínCo kdyby...web-evolution

Reklama na mantinelu

Florbalové mantinely jsou v sezóně umístěny v Bospor Aréně Bohumín a v průběhu roku na dalších akcích v regionu. Cena za reklamu 2x0,5m již od 1 000,- Kč / 12 měsíců!
Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem mantinelů

Florbalové mantinely s certifikací IFF (40x20m), cena za 1 hodinu od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz

Pronájem branek

Florbalové branky s certifikací IFF, cena za turnaj od 100,- Kč, příp. dohoda.

Informace na +420 603 448 235, sekretar@florbalbohumin.cz