1. SC Bohumín 98 - florbal

Dorostenci na úvod vyhráli a potěšili domácí fanoušky

Publikováno: 26.9.2022

Úvodní turnaj MS ligy dorostenců se odehrál v Bohumíně v domácí hale BOSPOR a měli jsme tak výhodu domácího prostředí, kterou dorostenci hned v prvním utkání využili, když si poradili s FBC Tigers Poruba 5:2.

"V první třetině jsme hledali souhru, neproměnili několik šancí a soupeř šel do vedení", přibližuje trenér Ondřej Šalbut vítězné utkání.
"Ve druhé třetině už jsme dotáhli naše akce i ke gólům a čtyřmi brankami otočili skore v náš prospěch. Zaskvěl se především Vojta Stuš, který se za 7 minut blýsknul hattrickem. Závěrečná třetina byla relativně vyrovnaná, skóre se častěji mohlo měnit na obou stranách, ale vedení jsme si pojistili pátou brankou, takže soupeř v závěru už jen kosmeticky korigoval", dodal spokojeně trenér dorostu.

"Věřili jsme, že ve druhém utkání můžeme potrápit také Opavu, ale svou lehkomyslností jsme ji v první třetině snadno poslali do vedení a potom už kluci neměli sílu na dotažení nadějných brankových příležitostí. Především v poslední části se naše organizace hry rozpadla a tak máme dál na čem pracovat", zhodnotil utkání s Opavou druhý z trenérů Ondřej Veselý.

 

"Pozitivem z obou utkání je výkon dvou starších žáků - Vaška Kluse a Ríši Kaňoka, kteří na turnaji doplnili tým dorostenců. Musíme říct, že jejich premiéra v dorostenecké soutěži byla vydařená a týmu pomohli. Poděkování samozřejmě patří celému týmu za snahu a předvedený výkon v obou utkáních a také fanouškům za jejich podporu", uzavřel pak hodnocení domácího vystoupení dorostenců trenér Šalbut.

1. SC Bohumín 98 - FBC Tigers Poruba 5:2 (0:1, 4:0, 1:1)

Šindelka 1+3, Stuš 3+0, Nitsche 1+1, Egyed 0+1


1. SC Bohumín 98 - SK P.E.M.A. Opava 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)

 

Sestava: Šípek / Egyed, Končítek, Kroczek, Musil, Nitsche, Stuš, Vojáček, Šindelka, Klus, Kaňok
Dorostenci na úvod vyhráli a potěšili domácí fanoušky


Zpět na aktuality