1. SC Bohumín 98 - florbal

Nový rok začal pro juniory hrozivě

Publikováno: 16.1.2023

Na turnaji v Bílovci nás čekal suverén naší soutěže z Frenštátu a soused v tabulce z Opavy. A děly se věci..

Sokolové přijeli opět výborně připraveni a my jsme zaostávali ve všech činnostech. Všude jsme byli pozdě, nedostávali jsme se do soubojů, po zisku míčku jsme jej ihned odevzdali a nedokázali jsme si poradit ani s rychlostí a přesností kombinace soupeře. 
Náš "výborný" výkon korunovala druhá třetina, kde jsme 9x inkasovali a příděl se nepodařilo zastavit ani po timeoutu, který jsme si v polovině utkání vzali.
Do závěrečné části jsme nasadili čerstvého gólmana, chtěli jsme se zlepšit alespoň v nějakých herních situacích, ale ráz utkání se nezměnil.

Také tým z Opavy přijel v lepší formě, než v jaké byl při našem prvním měření sil a i zde jsme bohužel nedokázali ničím překvapit a dostat se do hry. Je fakt, že soupeře 5x zachránila tyč a nedali jsme ani samostatný nájezd, ale i tak jsme byli po celé utkání - i celou sobotu - výrazně horším týmem.

"V Bílovci je příjemná hala a na turnaj jsme se těšili, ale výsledky i předvedená hra, to byla velmi studená sprcha. Místy to vypadalo, že jsme s novým rokem vyresetovali vše, co jsme se kdy naučili a byli soupeřům za velmi příjemného parťáka, s kterým si mohou dělat cokoliv", zklamaně vypráví Ondřej Veselý. 
"Je zbytečné se vymlouvat, prostě se nám to totálně nepovedlo a propadli jsme. Za 14 dnů hrajeme na Čeladné, tak věřím, že se popereme o mnohem lepší výsledek a především předvedeme i něco z florbalu", dodal trenér juniorky.

FBC TJ Sokol Frenštát p. R. - 1. SC Bohumín 98 17:3 (4:1, 9:0, 4:2)
2+0 Šindelka, 1+1 Nitsche, 0+1 Zimulák, 0+1 Stuš

1. SC Bohumín 98 - KTG Bruises Opava 1:11 (1:3, 0:5, 0:3)
1+0 Zimulák, 0+1 Németh

Sestava: Šípek, Drápela / Stuš, Kroczek, Nitsche, Šindelka, Janus, Labda, Vojáček, Končítek, Zimulák, Kania, Németh


Další utkání:
29. ledna, Čeladná, 10:10 s FBC Český Těšín a 11:40 s FBC Spartak Bílovec

 

Nový rok začal pro juniory hrozivě

Nový rok začal pro juniory hrozivě


Zpět na aktuality