1. SC Bohumín 98 - florbal

Dorostenci už šlapou vodu

Publikováno: 26.3.2023

S přicházejícím jarem se přibližuje konec ligové sezóny. To platí i pro dorostence, které čekala předposlední dvě ligová utkání s MVILem Ostrava a Domaslavicemi. Za nimi vyrazili dorostenci, doplnění o útočnou řadu starších žáků, do sportovní haly v Krásném Poli.

 

V obou utkáních kluci tahali za kratší konec a bylo vidět, že je pro ně sezóna opravdu dlouhá. Fyzicky jsme na tom v obou utkáních byli hůř, a to se potom podepsalo i na výsledcích a herním projevu. Není se čemu divit, dorostenci tvoří i páteř týmu juniorů, takže musí za sezónu spolykat dvojnásobnou porci turnajů a utkání...

"Za prvé musím pochválit za výkon útok stržů, kteří bojovali a nedali soupeřům nic zadarmo. Za druhé musím říct, že pro kluky je sezóna opravdu dlouhá a už na jejím konci prostě šlapeme vodu. A je to vidět na předváděné hře, prostě se nám teď nic nedaří", hodnotí závěr sezóny trenér dorostu Ondřej Šalbut.

"Musíme nechat kluky od florbalu trochu oddechnout. Takže ještě pomůžeme stržům se připravit na poslední turnaj sezóny a pak si dáme minimálně týden úplný klid od florbalu. Místo tréninků někam vyrazíme na výlety, ať jsou kluci spolu, ale neřeší florbal", doplňuje plány na nejbližší období trenér dorostu.

 

1.SCB 98 2:9 1.MVIL Ostrava (0:3, 2:3, 0:3)

Nitsche 1+1, Končítek 1+0, Šindelka 0+1

 

1.SCB 98 5:14 SK Domaslavice (3:5, 0:4, 2:5)

Nitsche 3+1, Šeliga 1+1, Stuš 0+2, Šindelka 1+0, Vicher 0+1

Dorostenci už šlapou vodu


Zpět na aktuality