1. SC Bohumín 98 - florbal

Favorit potrápil dorostence

Publikováno: 6.5.2023

Petrovice byly místem posledního soutěžního utkání dorostu v sezóně 2022/2023. A jak lépe zakončit soutěž, než zápasem s už jistým vítězem Moravskoslezské ligy Paskovem.

 

V zápase s Paskovem šlo o dvě věci. Potvrdit si, že umíme hrát florbal a dotlačit Ondru Šindelku k vítězství v kanadském bodování soutěže.

To druhé jsme naplnili už ve čtvrté minutě zápasu, kdy se právě Ondra Šindelka prosadil po přihrávce Martina Nitscheho a poslal nás do vedení 1:0. Touto brankou se osamostatnil na čele "kanady" soutěže a ještě nastartoval koncert v podání našich dorostenců. Kluci poctivě bránili, krásně kombinovali, vytvářeli si spoustu šancí a lídr soutěže Paskov jen sledoval, co se to na hřišti děje. Nutno říct, že neznalý divák si musel myslet, že to jsou právě naši kluci, kteří soutěži dominují.. Bohužel, jen špatná koncovka nás připravila o lepší výsledek, než remízu 5:5.

"Dneska paráda. Škoda, že si nedokážeme udržet konstantní formu celou sezónu, pár podobných zápasů jsme už letos zahráli. Doufám, že kluci už konečně pochopili, že umí hrát a můžou hrát s každým", zhodnotil poslední zápas sezóny trenér Ondřej Šalbut.

 

1.SCB 98 5:5 PASKOV SAURIANS (2:0, 2:3, 1:2)

Šindelka 2+1, Stuš 2+0, Nitsche 0+2, Egyed 1+0

Favorit potrápil dorostence


Zpět na aktuality