1. SC Bohumín 98 - florbal

Přišla krize, ale i tak jsou 3 body doma..

Publikováno: 19.11.2023

Čtvrtý ligový turnaj letošní sezóny čekal dorostence v Ostravě na "Dopravce". V hale ve Vítkovicích je nejdříve čekaly Petrovice, už řekněme letitý rival v této kategorii, a poté tým pořadatele Salibandy Ostrava.

 

Na každé družstvo někdy přijde krize, na kluky z dorostu přišla dnes. Zápasy s Petrovicemi jsou vždy vyrovnané a ani dnes tomu nebylo jinak. Bohužel, co nám hodně chybělo, bylo nasazení z obou přáteláků s FBC Ostrava, které jsme v týdnu před turnajem absolvovali. A když se k tomu přidaly chyby v obraně a chybějící spolupráce v útoku, kdy jsme se poté složitě dostávali do zakončení, bylo na světě trápení, které přineslo jen dva vstřelené góly z naší strany a prohru 2:3..

 

Ve druhém zápase naše krize pokračovala, naštěstí jsme dokázali být, i přes spoustu chyb v obraně, aspoň trochu produktivní, což nakonec stačilo  a domácí Salibandy jsme porazili 6:4.

 

"Na každého přijde krize, menší nebo větší. Nás to potkalo dnes, doufám, že se z toho poučíme, jak hráči tak i my trenéři, a na dalším turnaji už naše hra bude zase vypadat lépe. Bohužel, dnes chyběla kombinace, pohyb, jednoduché zakončení a dělali jsme na můj vkus hodně chyb v obraně, především jsme si špatně rozebírali a přebírali útočící hráče soupeře. Na všem, co nás dnes trápilo, zamakáme v tréninku a na dalším turnaji prostě budeme chtít hrát zase lépe než dnes", zhodnotil zápasy dorostu trenér Ondřej Šalbut.

 

B98 2:3 Z.F.K. Petrovice (1:0, 0:1, 1:2)

Labda 2+0, Nitsche 0+1, Stuš 0+1

 

B98 6:4 Salibandy Club Ostrava (2:1,, 1:2, 3:1)

Nitsche 1+3, Zimulák 2+1, Stuš 2+0, Musil 1+0, Uszko 0+1, Šeliga 0+1

 

Další zastávkou našich dorostenců bude v sobotu 16.12. Opava, konkrétně hala základní školy Mařádkova. Kluky čekají zápasy s havířovským Slovanem a Ostravou JIH..

Přišla krize, ale i tak jsou 3 body doma..


Zpět na aktuality