1. SC Bohumín 98 - florbal

Třetí únorový víkend hrají hned tři týmy

Publikováno: 11.2.2020

Domácí turnaj čeká v sobotu 15. února starší žáky, kteří se intenzivně připravují na TJ Slovan Havířov (8:00) a FbK Horní Suchá (11:00).
Turnaj se hraje ve zkrácené podobě, neboť FBC Karviná se neúčastní a tak budou v naší domácí hale k vidění jen 3 utkání.

Přípravka vyráží v sobotu na Dubinu, kde si mezi 9:00 až 12:00 zahrají čtyři utkání. Postupěn je čeká 1. SC Tempish Vítkovice Lvíčata, FBC Smolo Český Těšín, 1. FBC Karviná a S.K. P.E.M.A. Opava. 

O něco dál jedou muži, kteří se představí na parketách SŠIEŘ v Rožnově. 11:20 hrají s Jablunkovem a 13:40 s Kopřivnicí, kde budou bojovat (doufejme) o první body v tomto roce.

"Pro všechny týmy to bude složité, protože marodky jsou díky chřipkám plné, spousta hráčů chybí na tréninku a zřejmě nebudou k dispozici ani o víkendu", povzdechl si Jiří Habram, který v úterý na tréninku přivítal polovinu z obvyklého počtu hráčů. 
"V sobotu navíc začínají okresu Karviná jarní prázdniny a to také není pro složení optimální sestavy dobrá zprava", dodal trenér mládežnických družstev.

Třetí únorový víkend hrají hned tři týmy


Zpět na aktuality