1. SC Bohumín 98 - florbal

Když konec, tak ať to stojí za to..

Publikováno: 15.6.2024

Ještě jednou bychom Vám všem chtěli poděkovat (trenéři elévů a přípravky) za včerejší společné zakončení sezóny elévů a přípravky. Sami jsme byli překvapeni obrovskou účasti jak rodičů, tak dalších rodinných příslušníků, která atakovala hranici 100 účastníků. Zde je vidět, že Vás s námi florbal opravdu baví a dovolíme si říci, že je to i taková malá odměna pro nás trenéry, že naše práce s Vašimi dětmi za sebou nechává výsledky a má smysl. Zároveň si mnozí z Vás mezi sebou našli nové přátele. Děti nové kamarády, zážitky a hlavně i trochu té další zodpovědnosti jak k sobě samým, tak i k ostatním spoluhráčům a dalším lidem, která je bude, doufejme, provázet v další cestě jejich životem. To vše dohromady je tedy pro nás trenéry ta pomyslná třešnička na dortu, kterou máme rádi a která nás baví!

 

A jak už bylo několikrát zmíněno, letošní sezóna byla opět povedená a to jak ze strany přípravky, tak i elévů. A zásluha to není jen dětí nebo trenérů, ale všech, tedy i Vás rodičů a ostatních blízkých, kteří jste se na této společné cestě podíleli a za to Vám všem děkujeme..

 

A jak vůbec naše společné zakončení probíhalo? Začátek okořenil velice sledovaný, a zároveň vyhrocený, zápas mezi rodiči a dětmi, a byl to boj opravdu na ostří nože. Zápas byl napínavý do posledního okamžiku a konečný výsledek 100:100 jistě uvítal každý z hráčů a účastníků akce. Po zápasu následovalo předání pamětních medailí a dále i společné focení, u kterého se jistě zapotil každý z fotografů, protože ladit společný úsměv u všech účastníků byl opravdu oříšek.. Po společném zápasu a focení každému vyhládlo a přišel tak na řadu oheň a špekáčky.. Děti po nabrání sil mezi sebou i nadále sváděli urputné boje v mnoha míčových hrách až do samotného konce celé akce.

 

Závěrem bychom touto cestou chtěli všem dětem, rodičům, rodinným příslušníkům, fanouškům  a kamarádům popřát hezké prožití nadcházejících letních prázdnin a těm dětem, kteří příští rok již budou hrát ve vyšších kategoriích, také mnoho dalších sportovních úspěchů.

 

Mějte se krásně a v nové sezóně na viděnou!

Trenéři přípravky a elévů..

Když konec, tak ať to stojí za to..


Zpět na aktuality