1. SC Bohumín 98 - florbal

Ve čtvrtek poslední trénink

Publikováno: 10.3.2020

AKTUALIZOVÁNO! (12. března, 11:30) 

Vážení členové a fanoušci klubu, rádi bychom vás informovali o rozhodnutí, na kterém jsme se právě ve vedení florbalového oddílu 1. SC Bohumín 98 usnesli.

Jsme ti poslední, kteří bychom chtěli podléhat panice, ani k ní nevidíme zatím důvod, ovšem zároveň se i snažíme vést naše hráče k zodpovědnému chování, a proto bychom měli jít příkladem. Od pátku 13. března proto přerušujeme tréninkovou činnost celého klubu do odvolání.

V tuto chvíli je pravděpodobné, že se odehraje kolo soutěže starších žáků v sobotu v Havířově bez účasti diváků, o případném konání dalších turnajů a zápasů budeme vždy informovat u nás na webu a facebookovém profilu. Stejně tak o obnovení tréninků předáme informace všem rodičům prostřednictvím webu, emailů a SMS zpráv.

Děkujeme za pochopení a věříme, že výpadek činnosti našeho klubu bude co nejkratší. Vedení B98

Ve čtvrtek poslední trénink

Ve čtvrtek poslední trénink


Zpět na aktuality