1. SC Bohumín 98 - florbal

Od 12. května zase začínáme! Ale pozor, v jiných časech!

Publikováno: 4.5.2020

Milí hráči, vážení rodiče, zdá se, že se už brzy dočkáme! Podle informací Českého florbalu by od dalšího týdne při pokračujícím rozvolňování pandemických opatření mohl být povolen trénink ve skupinách také v hale. Prosíme o důkladné přečtení následujícího článku, neboť se v něm dozvíte, jak by činnost klubu měla pokračovat dál v této, ale i v příští sezóně.

 

V koronavirové pauze jsme totiž nezaháleli a chystali jsme se organizačně na příští ročník 2020/2021, kdy hodláme mít v soutěžích znovu čtyři družstva mládeže – přípravku, elévy, mladší a starší žáky. Zatím otazníky visí nad osudem družstva mužů, které se sice udrželo v MS přeboru díky předčasnému ukončení soutěží, ale složení kádru je teď ve hvězdách.

 

V tomto článku bychom vás rádi informovali o přesunech v jednotlivých týmech pro další rok, a i o prvotním trenérském personálním obsazení u jednotlivých kategorií. A co je podstatné, tak v novém složení i termínech bychom už chtěli začít i trénovat! První trénink máme v plánu v úterý 12. května, ovšem už v nových časech! Před vstupem na trénink je nutno vyplnit čestné prohlášení, přiložené na konci článku.

 

Počítáme také s tím, že tréninky budou protaženy až do 26. června. Původně měla sezóna skončit na konci května, k tomu byly směřovány platby. Jeden ze dvou vynechaných měsíců tedy kompenzujeme prodloužením sezóny a zbytek nevyužité platby budeme nahrazovat aktivitami navíc (minisoustředění, miniturnaj, ukončení sezóny apod.).

 

PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ

Trenéři: Jiří Kameník (739 386 278), Lukáš Marcalík (604 202 772), Petr Šeliga.
Přípravka pro sezónu 20/21: T. V. Kameník, J. Marcalík, Š. Pavlík.
Elévové pro sezónu 20/21: J. Šeliga, J. Světlík, P. Jureček, M. Kwaśný, Š. Molnári, D. Jopek, M. Čep, T. Schwarz, V. Pavlov, V. Reli, Š. Hrčka, M. Hrčka, T. Vaňatka, T. Gazda, J. Giecek, O. Vronka, L. Blahovec, P. Wybraniec, R. Blaschko.
Přípravka a elévové budou i dál trénovat spolu. V kategorii přípravky nás čeká nejmasivnější nábor, při výběru hráčů oslovíme i děti, které chodily do Akademie při ZŠ Čs. armády. Škoda, že také projekt s FBC Ostrava přerušila koronovirová krize, ale předpokládáme, že od září se znovu rozběhne a díky němu budeme moci doplňovat nové zájemce.

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Trenéři: Jiří Habram (731 422 230), Igor Bruzl (731 124 626). Vedoucí týmu: Martin Hanzlík.
Mladší žáci pro sezónu 20/21: S. Malec, P. Bruzl, J. Vicher, P. Šeliga, J. S. Budai, V. Weissmann, V. Klus, V. Trombala, K. Uszko, K. Miník, E. Pospíšil, J. Honzátko, Š. Hlozák, M. Hanzlík, A. Kubík, Š. Kubla, V. Tóth, R. Kaňok, Š. Vítek, J. Bajnar.
Nejpočetnější kategorie bude mít pro své tréninky vyhrazenu celou halu, kdy se většina týmu bude přizpůsobovat přechodu na systém 5+1. Třetí jednotka bude pak od začátku školního roku od září zřejmě probíhat v tělocvičně ZŠ ČSA, kde jsou také přesunuty mantinely. Bude se navazovat na tréninky Akademie.

 

STARŠÍ ŽÁCI A DOROST

Trenéři: Ondřej Šalbut (777 191 984), Jakub Šindelka, Jakub Přikryl.
Starší žáci pro sezónu 20/21: V. Stuš, J. Egyed, N. Eisman, A. Frycz, J. Papák, M. Nitsche, M. Machoczek, A. Musil, M. Vojáček, J. Zimulák, K. Končítek, O. Šindelka, A. Beniak. D. Tkadlec, J. Šípek, M. Sivek, J. Salamon, A. Uszko.
Dorost pro sezónu 20/21: T. Kania, M. Pensimus, F. Vančík, D. Svrčina, J. Vronka, K. Németh, M. Drápela, T. Janus.
Kategorie starších žáků bude trénovat i společně s hráči dorosteneckého věku.

 

Kategorie Úterý Čtvrtek Pátek
  hala Bospor hala Bospor  
Přípravka 16:30-17:45 16:30-17:45 DDM (čas bude upřesněn)
Elévové 16:30-17:45 16:30-17:45 DDM (čas bude upřesněn)
Mladší žáci 17:45-19:00 17:45-19:00 od září 15:45-17:00 (ZŠ ČSA)
Starší žáci 19:00-20:00 19:00-20:00  
Dorost 19:00-20:00 19:00-20:00  

 

Poznámka pro rodiče:
Pokud už víte, že vaše dítě ukončilo sezónu 2019/20 a uvidíme se až v srpnu (případně už s námi nebude pokračovat dále vůbec), dejte, prosím, vědět trenérovi vašeho týmu. Děkujeme!

 

Pokyny pro tréninky
1. Hráči se budou scházet už ustrojení, nebudou využívat šatny ani sprchy. Výjimku tvoří jen brankáři, kteří k uskladnění svých osobních věcí mohou využít sklad nářadí pod tribunou. Ostatní budou mít své věci uskladněny na střídačkách.
2. Sportovce musí dělit vzdálenost nejméně dva metry a dodržena musí být účast nejvýše 100 osob na sportovišti.
3. Hráči v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit roušku, tato povinnost však nadále platí pro jejich doprovod či pro trenéry.
4. Toalety je možné používat se zajištěním, aby se zde osoby nepotkávaly, a musí být zajištěna zvýšená dezinfekce.
5. Pokud dojde k používání společného vybavení, je nutné zajistit dezinfekci po použití každým sportovcem.
6. Průběžně je třeba dezinfikovat místa, kde se sportovci vyskytují a zajistit dezinfekci rukou pro sportovce. Dezinfekční prostředky budou připraveny i u stolu časoměřičů a bude možné je kdykoliv použít.
7. Rodinní příslušníci mohou být tréninkům na tribuně přítomni, rovněž v jejich případě ale je nutné dodržovat vzdálenost dvou metrů od sebe a používat ochrannou roušku.
  
  
 

Soubory ke stažení:

Od 12. května zase začínáme! Ale pozor, v jiných časech!


Zpět na aktuality