1. SC Bohumín 98 - florbal

Elévky a mladší žáky znovu čeká letní kemp

Publikováno: 5.6.2020

Koronavirová pandemie přehodnotila některé naše klubové vize včetně cesty na turnaj do zahraničí, rozhodli jsme se proto znovu vrátit k původní myšlence soustředění. Letos by se týkalo elévů a mladších žáků (ročníky 2008, 2009, 2010 a 2011). Proběhne od středy 26. srpna do neděle 30. srpna ve Sportcentru Smilovice.

 

Většina dětí už prostředí zná, ve stejném areálu probíhalo také klubové soustředění v lednu 2020. „Ve srovnání s úvodem roku se nemění úhrady za ubytování, nájmy sportovišť či stravu. Náš pobyt je ovšem o jednu noc delší, proto dochází k navýšení celkové ceny,“ uvedl sekretář 1. SC Bohumín 98 Ondřej Veselý.

 

Částka za soustředění byla stanovena na 3200 Kč. Děti budou mít uhrazeno ubytování na 4 noci, stravu 4x denně (středa večeře až neděle oběd), dopravu autobusem tam i zpět (odjezd středa cca 14:00, příjezd neděle cca 13:30 h) a zajištěn dohled vyškolených odborníků.

 

„Trenéři mají v plánu odehrát na místě také přípravné utkání a přizvat na ukázkovou tréninkovou jednotku kouče se zkušenostmi z reprezentace nebo zahraničí,“ prohlásil Ondřej Veselý. V plánu jsou pak zařazeny i turnaj v bowlingu, řada soutěží o ceny, společné opékání buřtů, velká znalostní hru a další.

 

Bohužel vzhledem k omezené kapacitě ubytování nelze nabízet společný pobyt dalším zájemcům z řad rodičů. Obecně platí, že kdo se dřív přihlásí (informace jsou nyní k dětem distribuovány na tréninku) a zaplatí zálohu, má v 32tičlenné výpravě dětí místo jisté.

 

Podmínkou účasti je odevzdání návratky s podpisem zákonného zástupce, dále pak úhrada platby. Zálohu ve výši 1600 Kč je nutné složit do 20. června 2020 u trenérů svých družstev nebo na účet klubu, číslo účtu 218805258/0300 (do zprávy příjemci uveďte „SOUSTŘEDĚNÍ a jméno i příjmení hráče“), doplatek pak bude třeba uhradit do 15. srpna 2020.

 

Zároveň bychom rádi zlepšili komunikaci s rodiči vytvořením skupiny v aplikacích Messenger nebo WhatsApp. „Prosíme tedy v návratce i o vyplnění posledního řádku s kontakty a zakroužkováním preferované aplikace,“ dodal Ondřej Veselý.

Elévky a mladší žáky znovu čeká letní kemp


Zpět na aktuality