1. SC Bohumín 98 - florbal

3+3 = 6

Publikováno: 28.9.2020

Šest bodů v průběžné tabulce Moravskoslezského přeboru starších žáků po čtyřech odehraných utkáních mají na svém kontě naši kluci. První tři body jsme vybojovali na domácím turnaji v hale Bospor a druhé tři body jsme na naše konto přidali ve včerejším turnaji pořádáném 1. FBC Karviná ve Sportovní hale ve Stonavě.

Turnaj pořádaný z rozhodnutí karvinského klubu bez diváků (kromě těch karvinských) se nám z pohledu předvedené hry povedl. "Kluci odehráli dva dobré zápasy. Zápas s Torpedem bohužel rozhodla naše koncovka. S Paskovem jsme bojovali až dokonce, otočili nepříznivý stav a na klucích bylo vidět, že prostě chtějí vyhrát. Důležité je, že předváděná hra se už opravdu podobá tomu, co se kluci učí a trénují", shrnuje druhé vystoupení v Moravskoslezském přeboru starších žáků trenér Ondřej Šalbut.

Ve srovnání s předchozími dvěmi sezónami je florbal v podání našich kluků už mnohem dále. Jednak je to ročníkovými výměnami v klubech soupeřů, ale samozřejmě také i v našem klubu. Za druhé prostě kluci florbalově rostou a dohánějí to manko, které jsme na startu před těmi více než dvěmi (skoro třemi) lety prostě měli. Střízlým pohledem po dvou odehraných kolech se nemusíme bát říct, že v letošní sezóně asi nebude turnaj, ze kterého bychom nemohli nějaký ten bodík přivézt.

Důležité je ale stále pracovat na plno, nelétat v oblacích a zůstat pokornými. A to nejen hráči, ale i trenéři!..

3+3 = 6


Zpět na aktuality