1. SC Bohumín 98 - florbal

Nová opatření: Tréninky i zápasy zatím běží dál

Publikováno: 1.10.2020

Vyhlášení nových protiepidemiologických opatření se ZATÍM výrazně nedotkne činnosti našeho klubu B98. Nadále budeme trénovat a hrát zápasy, pouze od pondělí 5. října už budou tréninky i turnaje muset probíhat bez přítomnosti diváků. Poběží dál i školní Florbalová akademie, která se rozběhne na ZŠ ČSA od 2. října a na ZŠ Skřečoň kvůli kolizi s volbami až 9. října.

Připravili jsme pro vás všechno podstatné ve stručném shrnutí.

Tréninky tento týden

Ve čtvrtek 1. 10. se tréninky uskuteční ve stejných termínech jako od začátku září (pouze s tím, že je v plánu klubové focení, o čemž byli rodiče informováni), tzn. starší žáci a dorost trénují od 15 h, přípravka a elévové od 16:30, mladší žáci od 17:45 (ale přijdou kvůli focení na 17:15). Konec focení v cca 17:45 h. V pátek 2. 10. mají mladší žáci běžný trénink na ZŠ ČSA od 16 do 17 hodin, starší žáci a dorost od 16 do 17:30 hodin v DDM.

Tréninky od pondělí 5. října

Také v dalším týdnu budou tréninky pokračovat naprosto stejně jako dosud, ale už bez účasti rodičů v hledišti!

 

Nejbližší zápasy

Přípravka – sobota 3. 10. – SH Bospor Bohumín: Po dohodě s vedením haly budou do hlediště vpuštěni diváci za předpokladu, že budou mít dýchací cesty chráněny rouškou. V případě nedodržení bude rozhodčí požádán o přerušení zápasu a nebude se pokračovat, dokud diváci nesplní povinnost. O nominaci a času srazu budou rodiče vyrozuměni přes aplikaci Whatsapp svými trenéry.

Mladší žáci – sobota 3. 10. – SH Paskov: Jsme v kontaktu s pořádajícím klubem, který také zjišťuje fungování na hale. Měli bychom mít do začátku našeho čtvrtečního tréninku bližší informace, zatím to vypadá, že diváci budou vpuštěni do hlediště. O nominaci a času srazu budou rodiče vyrozuměni přes aplikaci Whatsapp svými trenéry.

Dorost – úterý 13. 10. – SH Bospor (dohrávka s Ostrava-Jih od 19:20 h): Utkání proběhne bez přítomnosti diváků. Další info u trenéra.

Starší žáci – neděle 18. 10. – SH Stonava: Turnaj proběhne bez přítomnosti diváků. Další info u trenéra.

 

Akademie

ZŠ ČSA – pátek 2. 10. – 13:45-14:45 a 14:45-15:45: Všechno poběží jako v loňském roce, přihlášené děti si ve 13:40 h vyzvedne trenér v družině, a po hodině je tam i odevzdá. Pro příchozí zvenčí bude otevřen od 14:35 vchod od atletického oválu. Vstup přeš školu nebude umožněn. Nouzový stav ani protiepidemiologická opatření nebudou mít za současného stavu na pořádání FA vliv, nejedná se o kroužek školy, ale o projekt florbalových klubů FBC Ostrava a 1. SC Bohumín 98.

ZŠ Skřečoň – pátek 2. 10.: Z důvodu kolize termínu Florbalové akademie s volbami do zastupitelstva kraje se první lekce FA na ZŠ ve Skřečoni přesouvá až na pátek 9. 10. 2020. Nouzový stav ani protiepidemiologická opatření nebudou mít za současného stavu na pořádání FA vliv, nejedná se o kroužek školy, ale o projekt florbalových klubů FBC Ostrava a 1. SC Bohumín 98. Děkujeme za pochopení.

Nová opatření: Tréninky i zápasy zatím běží dál


Zpět na aktuality