1. SC Bohumín 98 - florbal

Zase vítězí covid, tréninky teď v halách končí

Publikováno: 9.10.2020

Rozhodnutí vlády znovu přerušilo minimálně na 14 dní sportovní sezónu. Kvůli covidové nákaze není možné pořádat jakékoliv kolektivní aktivity v hale, čemuž se musíme podřídit i my. Jak bude příprava pokračovat dál, o tom vás budeme informovat obvyklými komunikačními kanály, na které už jsou hráči i jejich rodiče zvyklí. Věřte, náš současný stav vůbec netěší.

 

Zápasy se ještě o víkendu 10. a 11. října bez diváků hrát mohou, bohužel všechny naše týmy mají volno. Hodně nás ale překvapilo čtvrteční sdělení MŠMT, které upozornilo ředitele příspěvkových organizací, aby už od pátečního rána nepronajímaly tělocvičny ani nájemcům. Proto jsou zrušeny všechny naše aktivity v pátek 9. října, tzn. Florbalová akademie a trénink elévů s mladšími žáky v tělocvičně ZŠ ČSA, stejně jako trénink starších žáků a dorostenců v DDM.

 

Co bude dál? Dle nařízení vlády skupiny do 20 osob mohou sportovat venku. Proto se budeme teď snažit alespoň nějakou venkovní aktivitu pro kluky připravit, pochopitelně rozhodujícím faktorem je teď i počasí. Budeme vás o tom aktuálně informovat tak, jak jste zvyklí. Rodiče hráčů přípravky, elévů i mladších žáků přes skupiny v aplikaci Whatsapp, starší žáci a dorostenci najdou informace ve své facebookové skupině a ve své sekci na webu.

 

Neuskuteční se tyto zápasy a turnaje:
13. 10. dohrávka dorostu v SH Bospor
18. 10. zápasy starších žáků ve Stonavě
25. 10. turnaj přípravek v Českém Těšíně
25. 10. turnaj mladších žáků v Krnově 
25. 10. zápasy dorostenců v Petrovicích

 

Věřme, že tahle doba brzy skončí a vrátíme se zase k normálu…

Zase vítězí covid, tréninky teď v halách končí


Zpět na aktuality