1. SC Bohumín 98 - florbal

3, 2, 1 - hurá!

Publikováno: 4.5.2021

Od úterý 4. května se naplno zase rozběhne trénování všech kategorií v rámci našem klubu. Starší žáci a dorostenci už první dávky polykali v minulých týdnech v parku, teď se k nim připojují i družstva mladších žáků, elévů a přípravek. Vítáni jsou i členové Florbalové akademie.

„Tak konečně jsme se dočkali! Tréninkové jednotky budeme mít připraveny samozřejmě tak, abychom respektovali platná hygienická opatření. Zároveň už týmy rozřadíme podle věkových kategorií sezóny 2021/22,“ uvedl sekretář klubu Ondřej Veselý.

Tréninky budou probíhat venku převážně na hřišti ZŠ Masarykova, klub si už zajistil termíny v úterý a ve čtvrtek. Mladší kategorie trénují od 16:30 do 17:45, starší žáci a dorostenci od 17:00 do 18:30 h. „Trenéři si hráče rozdělí do skupin, věnovat se budeme fyzičce, ale i osvěžení herních dovedností tak, jak nám to hřiště s umělým povrchem dovolí,“ doplnil Ondřej Veselý.

Pro hráče to nebude nic nového, na stejném povrchu se připravovali i předloni na soustředění na Kozubové. „Určitě to nějak zvládneme. Poděkování patří vedení ZŠ Masarykovy, že si budeme moci i nějaké pomůcky uskladnit v prostorách školy, abychom nemuseli vše převážet. Vstup pro všechny bude z Vrchlického ulice,“ dodal sekretář klubu.

Vedení klubu rozhodlo také o tom, že klubový příspěvek ve výši 1000 Kč za končící sezónu všem členům odpustí. „Rodiče si mohou částku, kterou uhradili, nechat poslat zpátky na účet, anebo ji mohou převést na příští rok. Zápisné, které se hradilo v Domě dětí, bude vyúčtováno na konci školního roku podle skutečných odtrénovaných měsíců,“ vysvětloval Ondřej Veselý.

Bohužel v letošním školním roce se ani nestačila pořádně rozjet Florbalová akademie, kterou klub pořádá společně s FBC Ostrava. Příspěvek ve výši 400 Kč za první pololetí se rodičům nyní také vrací. „Ale o členy akademie nechceme přijít, proto jsme nabídli rodičům, že se našich tréninků, mohou děti účastnit v květnu a červnu zdarma,“ uzavřel.

Nové rozdělení mladších žáků, elévů a přípravky:

PŘÍPRAVKA (trenéři Marcalík, Šeliga): J. Coufal, Kameník, M. Kubík, Marcalík, Střeštík, Karkoška, Zivala, Zivalová, Farník, Rutta.


ELÉVOVÉ (trenér Kameník + výpomoc trenérů přípravek):
Pavlík, Boček, Balcar, Gajdošík, D. Coufal, Jureček, Světlík, J. Šeliga, Kroupa.


MLADŠÍ ŽÁCI (trenéři Habram, Bruzl):
Blahovec, Gazda, Pavlov, Reli, Vaňatka, Vronka, Wybraniec, Bruzl, Budai, Klus, Giecek, Malec, Pospíšil, P. Šeliga, Trombala, K. Uszko, Vicher, T. Schwarz, Čep, Blaschko, Molnári, Miník, Weissmann, Jopek, Honzátko, Martínek, Koblížek, Piechowicz.

STARŠÍ ŽÁCI (trenéři Šalbut, Šindelka): Jakub Egyed, Nikolas Eisman, Adam Frycz, Matyáš Hanzlík, Šimon Hlozák, Richard Kaňok, Adam Kubík, Štěpán Kubla, Antonín Musil, Martin Nitsche, David Pálka, Jakub Papák, Vojtěch Stuš, Šimon Vítek, Michael Vojáček, Jan Zimulák


DOROSTENCI (trenéři Šalbut, Šindelka):
Mikuláš Drápela, Tobiáš Janus, Tomáš Kania, Kryštof Németh, Matěj Pensimus, David Svrčina, Kryštof Končítek, Jan Salamon, Marek Sivek, Ondřej Šindelka, Jan Šípek, David Tkadlec, Adam Uszko

3, 2, 1 - hurá!


Zpět na aktuality