1. SC Bohumín 98 - florbal

Z Paskova bez bodu..

Publikováno: 7.11.2021

Bohužel, tajné přání šesti bodů zůstalo přáním. Kluci se vrátili z Paskova bez bodu. "No, dnes to bylo úplně bezkrvné a radši bych zůstal u tohoto hodnocení", shrnul vystoupení dorostenců na turnaji v Pakově trenér Ondřej Šalbut.

 

Obě utkání, jak s Orlovou, tak i s Odrami bylo ze strany našich kluků takové "nemastné, neslané". "Chyběl důraz, byli jsme ustrašení, neudělali jsme nic navíc a pouštěli jsme soupeře do jednoduchých akcí a zakončení, proto jsme nemohli myslet na úspěch", pokračoval trenér Šalbut.

Zatímco soupeři hráli jednoduše do brány, což po svých svěřencích chtěli i trenéři Bohumína, naši kluci se snažili na hřišti pořád něco vymýšlet, címž si všechno komplikovali. "Chybí tomu lehkost a je to pořád takové upracované. Máme ještě před sebou kupu práce. No nic, nekončíme, jdeme dál", řekl na závěr Ondřej Šalbut.

 

A jak to vlastně v Paskově dopadlo? S Orlovou dorostenci prohráli 4:8 po třetinách 0:2, 4:5 a 0:1, Odrám jsme pak podlehli 6:9 (2:2, 1:4, 3:3).

 

Další zápasy nás čekají 20.11.2021 v hale na Varenské v Ostravě. Soupeři nám budou florbalisté Domaslavic a Tigers Poruba.

Z Paskova bez bodu..


Zpět na aktuality