1. SC Bohumín 98 - florbal

Výlet na Superligu: Žáčci viděli jasnou výhru FBC

Publikováno: 10.1.2022

Více než dvacetičlenná výprava především mladších a starších žáků i s doprovodem vyrazila v pátek čerpat inspiraci na utkání Livesport Superligy, ve kterém náš partnerský klub FBC Ostrava hostil v ČPP Aréně soka z Pardubic. „Výlet se povedl, protože jsme viděli krásný ofenzivní zápas a jasné vítězství domácích, kteří nás navíc skvěle přijali,“ uvedl trenér mladších žáků B98 Jiří Habram.

 

Z Bohumína je to do haly ostravského superligového celku nějakých dvacet minut autobusem, takže výprava vyrazila linkovým spojem v pátek v podvečer. „Nemohli pouze dorostenci, kteří se chystali na nedělní dvojzápas a věnovali se tak tréninku. Náklady celé naší výpravy na cestu vzal na sebe klub,“ konstatoval Jiří Habram a dodal, že Bohumíňáci měli zdarma i vstup do haly.

 

Zápas přinesl všeobecné veselí. Domácí se radovali z vítězství 9:5, naši kluci z příjemného zážitku a asi fajn den zažil i nájemce bufetu v hale, protože malí florbalisté B98 tam byli častými návštěvníky. „Abslutně nejemotivnější chvíle přišla po utkání, kdy domácí borci Michal Sládek a Dominik Klimscha přišli klukům poděkovat za podporu. Oba zorganizovali i focení naší výpravy s celým týmem FBC, takže to byla taková třešinka na dortu. Úžasné gesto od obou kluků,“ dodal kouč mladších žáků.

 

Rozhodně si bohumínský klub zase výjezd na superligový florbal ještě letos bude chtít zopakovat. Děkujeme FBC Ostrava za super přijetí!

Výlet na Superligu: Žáčci viděli jasnou výhru FBC


Zpět na aktuality