1. SC Bohumín 98 - florbal

TO JSME MY!

Přidej se k nám

více informací

KLUBOVÉ PŘEDMĚTY

pro hráče i fanoušky

více informací

Novinky

post image

Ostravské turnaje jako test hráčů dorostu.

Poslední květnový a první červnový víkend se v Ostravě uskutečnili dva mezinárodní florbalové turnaje mládeže.

Více informací
post image

Kam kráčíme? Kroužek či sportovní klub?

Určeno primárně rodičům našich malých florbalistů

Více informací
post image

Mladší žáci nepřekročili na turnajích svůj stín

V Ostravě dvakrát skončili hned v prvním kole play-off

Více informací
post image

Dorost a mladší žáky čekají Ostravské hry

Los družstvům moc nepřál, soupeři jsou nesmírně silní

Více informací
post image

Rosteme. Hledáme nové trenéry a asistenty.

Jsi zkušený trenér nebo chceš začít? Kontaktuj nás!

Více informací
post image

Sezóna skončila. Jaká byla z pohledu st. žáků a dorostu?

V odrážkách, krátce a výstižně. Z pohledu trenéra sezóna 21/22 a Ondřej Šalbut

Více informací

Poslední výsledky


1.5.2022

MS liga přípravek

1.5.2022, 12:00

SC Dubina

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
0:7
TJ Slovan Havířov modří TJ Slovan Havířov modří


1.5.2022

MS liga přípravek

1.5.2022, 11:00

SC Dubina

1. SC Vítkovice Tygříci 1. SC Vítkovice Tygříci
9:1
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.5.2022

MS liga přípravek

1.5.2022, 10:00

SC Dubina

FBC Letka Sokolíci FBC Letka Sokolíci
5:3
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


1.5.2022

MS liga přípravek

1.5.2022, 9:00

SC Dubina

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
2:12
1. FBC Karviná 1. FBC Karviná


30.4.2022

MS liga dorostenců

30.4.2022, 12:30

SH Stonava

FBK Škorpioni Ostrava FBK Škorpioni Ostrava
7:3
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


30.4.2022

MS liga dorostenců

30.4.2022, 10:10

SH Stonava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
13:7
1. FK Ostrava-Jih 1. FK Ostrava-Jih


24.4.2022

MS liga elévů

24.4.2022, 12:30

SH BOSPOR Bohumín

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
16:7
FBC Letka Panteři FBC Letka Panteři


24.4.2022

MS liga elévů

24.4.2022, 11:00

SH BOSPOR Bohumín

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
7:8
FBC Český Těšín FBC Český Těšín


24.4.2022

SM liga elévů

24.4.2022, 9:30

SH BOSPOR Bohumín

FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
11:10
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98

Nadcházející zápasy

Není zapsán žádný zápas.

Klubové tabulky


Dorost - MS liga (Nadstavba)


01.

FBK Škorpioni Ostrava

FBK Škorpioni Ostrava

25 b

02.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

21 b

03.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

19 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

14 b

05.

SVČ Odry

SVČ Odry

6 b

06.

1. FK Ostrava-Jih

1. FK Ostrava-Jih

0 b

St. žáci - MS přebor / A (Nadstavba)


01.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

9 b

02.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

6 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

3 b

04.

Toro Salibandy Ostrava

Toro Salibandy Ostrava

0 b

Přípravka - MS liga


01.

1. SC Vítkovice Tygříci

1. SC Vítkovice Tygříci

12 b

02.

FBC ČPP Ostrava

FBC ČPP Ostrava

9 b

03.

Torpedo Havířov

Torpedo Havířov

4 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

05.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

0 b

Elévové - MS liga


01.

1. SC Vítkovice Aligátor

1. SC Vítkovice Aligátor

12 b

02.

Torpedo Havířov

Torpedo Havířov

9 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

6 b

04.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

3 b

05.

1. MVIL Ostrava

1. MVIL Ostrava

0 b

Ml. žáci - MS liga


01.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

12 b

02.

FBC TJ Sokol Frenštát p. R.

FBC TJ Sokol Frenštát p. R.

6 b

03.

FBC Letka

FBC Letka

6 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

3 b

05.

FBC Český Těšín bílí

FBC Český Těšín bílí

3 b

St. žáci - MS přebor / A (Základní část)


01.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

39 b

02.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

37 b

03.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

37 b

04.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

32 b

05.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

22 b

06.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

20 b

07.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

16 b

08.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

5 b

09.

Toro Salibandy Ostrava

Toro Salibandy Ostrava

1 b

Dorost - MS liga (Základní část)


01.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

33 b

02.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

24 b

03.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

23 b

04.

SK P.E.M.A. OPAVA

SK P.E.M.A. OPAVA

22 b

05.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

20 b

06.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

20 b

07.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

18 b

08.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

12 b

09.

SVČ Odry

SVČ Odry

9 b

10.

FBK Škorpioni Ostrava

FBK Škorpioni Ostrava

8 b

11.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

12.

1. FK Ostrava-Jih

1. FK Ostrava-Jih

0 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor (v provozu od 2014), v DDM aréně a na ZŠ ČSA.

Čeho jsme už dosáhli

Po založení klubu jsme několik sezón působili dokonce ve 3. celostátní lize.

Aktuálně máme 5 družstev

V sezóně 2020/21 poprvé přihlašujeme pět mládežnických týmů, chybí ale muži.

Kdo za nás hraje?

Máme obsazeny jen soutěže chlapecké, ale v kategoriích dětí rádi přivítáme i děvčata.

O florbalu <span>v Bohumíně</span>