1. SC Bohumín 98 - florbal

Florbalová akademie se dočká opět pokračování

O děti ze ZŠ ČSA a ZŠ Skřečoň se budou starat i trenéři FBC Ostrava

celý článek

Starší žáci a dorostenci vstoupili do nové sezóny úspěšně...

celý článek

Mladší žáky a dorost čeká start sezóny

Hrajeme doma a v Horní Suché

celý článek

Starší žáci zahájí 13. září sezónu

Hrajeme doma!

celý článek

Novinky

post image

Florbalová akademie se dočká opět pokračování

O děti ze ZŠ ČSA a ZŠ Skřečoň se budou starat i trenéři FBC Ostrava

Více informací
post image

Mladší žáky a dorost čeká start sezóny

Hrajeme doma a v Horní Suché

Více informací

Poslední výsledky

VÍTĚZ

1. FK Ostrava-Jih


Dorost - MS liga (2. kolo)

nehr. /

PORAŽENÝ

logo

1. SC Bohumín 98


St. žáci - MS přebor / B (2. kolo)

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Dorost - MS liga (2. kolo)

1 / 4

VÍTĚZ

logo

FBC Tigers Poruba


Dorost - MS liga (2. kolo)

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

0 / 13

VÍTĚZ

logo

1. SFK Havířov bílí


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

1 / 5

VÍTĚZ

logo

SK P.E.M.A. Opava modří


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

0 / 9

VÍTĚZ

logo

FbC KOVO Frýdek-Místek


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

PORAŽENÝ

1. SC Bohumín 98


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

1 / 9

VÍTĚZ

logo

Torpedo Havířov


Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)

Nadcházející zápasy

Příští zápas

27.9.2020

MS přebor starších žáků

27.9.2020, 9:10

SH Stonava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
Florbal Torpedo Havířov B Florbal Torpedo Havířov B


27.9.2020

MS přebor starších žáků

27.9.2020, 13:50

SH Stonava

Paskov Saurians Paskov Saurians
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


25.10.2020

MS liga dorostenců

25.10.2020, 0:00

SH ZŠ Petrovice u Karviné

SK Domaslavice SK Domaslavice
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


25.10.2020

MS liga dorostenců

25.10.2020, 0:00

SH ZŠ Petrovice u Karviné

FBC Barbariens H. Životice FBC Barbariens H. Životice
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


3.10.2020

MS liga mladších žáků

3.10.2020, 8:35

SH Paskov

FBC Vikings Kopřivnice FBC Vikings Kopřivnice
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


3.10.2020

MS liga mladších žáků

3.10.2020, 12:05

SH Paskov

1, SC Vítkovice Tempish Tornádo 1, SC Vítkovice Tempish Tornádo
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


3.10.2020

MS liga mladších žáků

3.10.2020, 13:15

SH Paskov

1.FK Ostrava-Jih 1.FK Ostrava-Jih
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


3.10.2020

MS liga mladších žáků

3.10.2020, 10:20

SH Paskov

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
Paskov Saurians Paskov Saurians

Klubové tabulky


Přípravka - MS liga (1. turnaj)


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

02.

TJ Slovan Havířov modří

TJ Slovan Havířov modří

0 b

03.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

0 b

04.

FBC Letka

FBC Letka

0 b

05.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

0 b

Elévové - MS liga (1. turnaj)


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

02.

Toro Salibandy Ostrava

Toro Salibandy Ostrava

0 b

03.

FBC Orca Krnov Orčata

FBC Orca Krnov Orčata

0 b

04.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

0 b

05.

1. SFK Havířov

1. SFK Havířov

0 b

Ml. žáci - MS liga (1. turnaj)


01.

FbC KOVO Frýdek-Místek

FbC KOVO Frýdek-Místek

12 b

02.

Torpedo Havířov

Torpedo Havířov

9 b

03.

1. SFK Havířov bílí

1. SFK Havířov bílí

6 b

04.

SK P.E.M.A. Opava modří

SK P.E.M.A. Opava modří

3 b

05.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

St. žáci - MS přebor / B (2. kolo)


01.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

6 b

02.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

6 b

03.

Florbal Torpedo Havířov B

Florbal Torpedo Havířov B

6 b

04.

Coyotes Jablunkov black

Coyotes Jablunkov black

3 b

05.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

3 b

06.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

3 b

07.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

3 b

08.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

3 b

09.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

3 b

10.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

0 b

11.

1. FBK Rožnov p.R.

1. FBK Rožnov p.R.

0 b

12.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

0 b

13.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

0 b

Dorost - MS liga (2. kolo)


01.

SK P.E.M.A. OPAVA

SK P.E.M.A. OPAVA

4 b

02.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

4 b

03.

FBC Letka Toman FG

FBC Letka Toman FG

4 b

04.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

4 b

05.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

3 b

06.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

1 b

07.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

1 b

08.

1. FK Ostrava-Jih

1. FK Ostrava-Jih

0 b

09.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

0 b

10.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

0 b

11.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

0 b

12.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

0 b

13.

FBC Barbariens H. Životice

FBC Barbariens H. Životice

0 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor (v provozu od 2014), v DDM aréně a na ZŠ ČSA.

Čeho jsme už dosáhli

Po založení klubu jsme několik sezón působili dokonce ve 3. celostátní lize.

Aktuálně máme 5 družstev

V sezóně 2020/21 poprvé přihlašujeme pět mládežnických týmů, chybí ale muži.

Kdo za nás hraje?

Máme obsazeny jen soutěže chlapecké, ale v kategoriích dětí rádi přivítáme i děvčata.

O florbalu <span>v Bohumíně</span>