1. SC Bohumín 98 - florbal

TO JSME MY!

Přidej se k nám

více informací

KLUBOVÉ PŘEDMĚTY

pro hráče i fanoušky

více informací

Novinky

post image

Strži končili parádně, zvládli doma dvě dramata

Týmu jen vinou horší bilance s Jablunkovem unikl pohár

Více informací
post image

Na konec dvě remízy

Dorostenci v posledních dvou utkáních sezóny remizovali

Více informací
post image

Přepište dějiny! Bohumínský florbal míří do Švédska

Starší žáci a společný tým dorostu a juniorky vyráží do Kalmaru

Více informací
post image

Junioři potřetí padli s Petrovicemi

Z Rožnova vezeme povinné tři body s Jihem

Více informací
post image

Strži bojovali marně, zradila je koncovka

V netradičním termínu se z výhry radoval Jablunkov

Více informací

Poslední výsledky


21.4.2024

3.liga juniorů

21.4.2024, 13:40

SH Bospor Bohumín

S.K. P.E.M.A. OPAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA
5:3
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


21.4.2024

3.liga juniorů

21.4.2024, 9:00

SH Bospor Bohumín

PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS
8:3
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


20.4.2024

MS přebor st. žáků - nadstavba

20.4.2024, 17:20

SH Bospor

Paskov Saurians Paskov Saurians
3:5
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


20.4.2024

MS přebor st. žáků - nadstavba

20.4.2024, 15:00

SH Bospor

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
7:6
1. SC Tempish Vítkovice B 1. SC Tempish Vítkovice B


7.4.2024

MS liga dorostenců

7.4.2024, 12:30

SH Bospor Bohumín

FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek
2:2
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


7.4.2024

MS liga dorostenců

7.4.2024, 9:00

SH Bospor Bohumín

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
5:5
TJ Slovan Havířov B TJ Slovan Havířov B


23.3.2024

MS liga elévů

23.3.2024, 11:30

SH SŠD Ostrava

FBC Letka FBC Letka
7:10
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


23.3.2024

MS liga elévů

23.3.2024, 10:30

SH SŠD Ostrava

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
19:4
FbC KOVO Frýdek-Místek FbC KOVO Frýdek-Místek


23.3.2024

MS liga elévů

23.3.2024, 9:00

SH SŠD Ostrava

FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec
4:26
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98

Nadcházející zápasy

Není zapsán žádný zápas.

Klubové tabulky


Junioři - 3. liga


01.

1.FBK Sršni Rožnov p/R

1.FBK Sršni Rožnov p/R

47 b

02.

PASKOV SAURIANS

PASKOV SAURIANS

38 b

03.

S.K. P.E.M.A. OPAVA

S.K. P.E.M.A. OPAVA

31 b

04.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

28 b

05.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

25 b

06.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

16 b

07.

1. FK Ostrava JIH

1. FK Ostrava JIH

0 b

Přípravka - MS liga


01.

FBC Vikings Kopřivnice

FBC Vikings Kopřivnice

10 b

02.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

9 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

7 b

04.

FBC Warafex Český Těšín

FBC Warafex Český Těšín

6 b

05.

FBC Letka

FBC Letka

0 b

Elévové - MS liga


01.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

12 b

02.

FBC Tigers Poruba černí

FBC Tigers Poruba černí

9 b

03.

FBC Letka

FBC Letka

6 b

04.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

3 b

05.

FbC KOVO Frýdek-Místek

FbC KOVO Frýdek-Místek

0 b

Ml. žáci - MS liga


01.

1. SFK Havířov bílí

1. SFK Havířov bílí

10 b

02.

FBC Bartosini Č. Těšín

FBC Bartosini Č. Těšín

8 b

03.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

5 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

05.

FBC Tigers Poruba oranžoví

FBC Tigers Poruba oranžoví

0 b

St. žáci - MS přebor


01.

FBC TJ Sokol Frenštát

FBC TJ Sokol Frenštát

21 b

02.

FBC Coyotes Jablunkov

FBC Coyotes Jablunkov

21 b

03.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

18 b

04.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

17 b

05.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

15 b

06.

1. SC Tempish Vítkovice B

1. SC Tempish Vítkovice B

10 b

07.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

9 b

08.

FBC Orca Krnov

FBC Orca Krnov

9 b

09.

SK P.E.M.A. Opava

SK P.E.M.A. Opava

7 b

10.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

4 b

11.

FBC Letka

FBC Letka

3 b

12.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

0 b

Dorost - MS liga


01.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

51 b

02.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

49 b

03.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

49 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

45 b

05.

SK P.E.M.A. OPAVA

SK P.E.M.A. OPAVA

34 b

06.

TJ Slovan Havířov B

TJ Slovan Havířov B

29 b

07.

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

23 b

08.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

21 b

09.

Salibandy Club Ostrava

Salibandy Club Ostrava

13 b

10.

FBC TIGERS PORUBA

FBC TIGERS PORUBA

7 b

11.

1. FK Ostrava JIH

1. FK Ostrava JIH

3 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor, v DDM "aréně" a na ZŠ ČSA, florbalovou akademii máme také na ZŠ Bezručova, Benešova a ve Skřečoni 

Čeho jsme už dosáhli

Pár let po založení klubu jsme několik sezón působili ve 3. celostátní lize mužů, ale dosáhli jsme také mnoha jiných zajímavých úspěchů 

Aktuálně máme 6 družstev

V sezóně 2023/2024 přihlašujeme šest mládežnických týmů, už chybí jen muži

Kdo za nás hraje?

Máme obsazeny jen soutěže chlapecké, ale v kategoriích dětí s námi hraje i pár děvčat

O florbalu <span>v Bohumíně</span>