1. SC Bohumín 98 - florbal

TO JSME MY!

Přidej se k nám

více informací

KLUBOVÉ PŘEDMĚTY

pro hráče i fanoušky

více informací

Novinky

post image

Starší žáci sice získali první body, ale…

Ze Stonavy vezli debakl se Slovanem a šťastnou výhru nad Škorpiony

Více informací
post image

Juniorka veze z Čeladné první body!

SFK Havířov B za bod, Ostrava Jih za tři

Více informací
post image

Florbal se znovu objevil v městských novinách

Čtrnáctideník OKO informuje o úspěších mládežnických týmů

Více informací

Poslední výsledky


4.12.2022

MS liga mladších žáků

4.12.2022, 13:40

SH Malé Hoštice

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
1:3
1. SFK Havířov bílí 1. SFK Havířov bílí


4.12.2022

MS liga dorostenců

4.12.2022, 13:10

SC Smilovice

1. FK Ostrava JIH 1. FK Ostrava JIH
1:8
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


4.12.2022

MS liga mladších žáků

4.12.2022, 12:30

SH Malé Hoštice

KTG Bruises Opava - FK Radvanice KTG Bruises Opava - FK Radvanice
2:7
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


4.12.2022

MS liga přípravek

4.12.2022, 11:30

SC Ostrava-Dubina

Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice
1:10
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


4.12.2022

MS liga mladších žáků

4.12.2022, 11:20

SH Malé Hoštice

1. SFK Havířov modří 1. SFK Havířov modří
3:1
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


4.12.2022

MS liga přípravek

4.12.2022, 10:30

SC Ostrava-Dubina

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
10:5
1. SC Vítkovice Tygříci 1. SC Vítkovice Tygříci


4.12.2022

MS liga dorostenců

4.12.2022, 10:30

SC Smilovice

SK Domaslavice SK Domaslavice
5:3
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


4.12.2022

MS liga mladších žáků

4.12.2022, 10:10

SH Malé Hoštice

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
0:3
FBC Orca Krnov bílí FBC Orca Krnov bílí


4.12.2022

MS liga přípravek

4.12.2022, 9:00

SC Ostrava-Dubina

1. FBK Rožnov p/R 1. FBK Rožnov p/R
5:11
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98

Nadcházející zápasy

Příští zápas

10.12.2022

MS liga elévů

10.12.2022, 9:30

SH Petrovice

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
FBC Letka FBC Letka


10.12.2022

MS liga elévů

10.12.2022, 10:30

SH Petrovice

1. MVIL Ostrava 1. MVIL Ostrava
VS
Z.F.K. AQM Petrovice Z.F.K. AQM Petrovice


10.12.2022

MS liga elévů

10.12.2022, 11:30

SH Petrovice

1. SC Vítkovice Aligátor 1. SC Vítkovice Aligátor
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


10.12.2022

MS liga elévů

10.12.2022, 13:00

SH Petrovice

FBC Tigers Poruba FBC Tigers Poruba
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


11.12.2022

3.liga juniorů

11.12.2022, 9:00

SH Bospor Bohumín

1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


11.12.2022

MS přebor starších žáků

11.12.2022, 10:10

SH Český Těšín

1. SFK Havířov B 1. SFK Havířov B
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


11.12.2022

3.liga juniorů

11.12.2022, 12:50

SH Bospor Bohumín

FbC KOVO KM Frýdek Místek FbC KOVO KM Frýdek Místek
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


11.12.2022

MS přebor starších žáků

11.12.2022, 12:50

SH Český Těšín

1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98
VS
FBC Český Těšín B FBC Český Těšín B


17.12.2022

MS liga dorostenců

17.12.2022, 13:10

SH ZŠ Mařádkova Opava

Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98


17.12.2022

MS liga dorostenců

17.12.2022, 14:40

SH ZŠ Mařádkova Opava

1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava
VS
1. SC Bohumín 98 1. SC Bohumín 98

Klubové tabulky


Junioři - 3. liga


01.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

22 b

02.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

16 b

03.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

16 b

04.

FBC Spartak Bílovec

FBC Spartak Bílovec

13 b

05.

FBC Český Těšín

FBC Český Těšín

13 b

06.

FbC KOVO KM Frýdek Místek

FbC KOVO KM Frýdek Místek

9 b

07.

KTG Bruises Opava

KTG Bruises Opava

6 b

08.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

4 b

09.

1. FK Ostrava JIH

1. FK Ostrava JIH

0 b

Přípravka - MS liga


01.

1. SC Vítkovice Lvíčata

1. SC Vítkovice Lvíčata

10 b

02.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

9 b

03.

1. SC Vítkovice Tygříci

1. SC Vítkovice Tygříci

7 b

04.

Z.F.K. AQM Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice

3 b

05.

1. FBK Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R

0 b

Elévové - MS liga


01.

1. SFK Havířov

1. SFK Havířov

12 b

02.

FBC Orca Krnov

FBC Orca Krnov

9 b

03.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

6 b

04.

Toro Salibandy Ostrava

Toro Salibandy Ostrava

3 b

05.

1. FK Ostrava-Jih

1. FK Ostrava-Jih

0 b

Ml. žáci - MS liga


01.

1. SFK Havířov bílí

1. SFK Havířov bílí

12 b

02.

FBC Orca Krnov bílí

FBC Orca Krnov bílí

9 b

03.

1. SFK Havířov modří

1. SFK Havířov modří

6 b

04.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

3 b

05.

KTG Bruises Opava - FK Radvanice

KTG Bruises Opava - FK Radvanice

0 b

St. žáci - MS přebor / sk. A


01.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

24 b

02.

FbK Horní Suchá

FbK Horní Suchá

22 b

03.

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

21 b

04.

1. FBC Karviná

1. FBC Karviná

19 b

05.

FBC Coyotes Jablunkov

FBC Coyotes Jablunkov

13 b

06.

1. SFK Havířov B

1. SFK Havířov B

10 b

07.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

9 b

08.

FBC Český Těšín B

FBC Český Těšín B

9 b

09.

1. FBK Eagles Orlová

1. FBK Eagles Orlová

3 b

10.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

3 b

11.

FBK Škorpioni Ostrava

FBK Škorpioni Ostrava

0 b

Dorost - MS liga


01.

SK P.E.M.A. OPAVA

SK P.E.M.A. OPAVA

23 b

02.

SK Domaslavice

SK Domaslavice

20 b

03.

Paskov Saurians

Paskov Saurians

19 b

04.

1.MVIL Ostrava

1.MVIL Ostrava

17 b

05.

1. SC Bohumín 98

1. SC Bohumín 98

14 b

06.

FBC Tigers Poruba

FBC Tigers Poruba

14 b

07.

Z.F.K. Petrovice

Z.F.K. Petrovice

6 b

08.

1. FK Ostrava JIH

1. FK Ostrava JIH

1 b

O florbalu v Bohumíně

Florbalový oddíl byl založen v roce 1998.

Tréninkové prostory

Trénujeme v SH Bospor (v provozu od 2014), v DDM aréně a na ZŠ ČSA

Čeho jsme už dosáhli

Pár let po založení klubu jsme několik sezón působili ve 3. celostátní lize mužů

Aktuálně máme 6 družstev

V sezóně 2022/2023 poprvé přihlašujeme šest mládežnických týmů, chybí jen muži

Kdo za nás hraje?

Máme obsazeny jen soutěže chlapecké, ale v kategoriích dětí rádi přivítáme i děvčata

O florbalu <span>v Bohumíně</span>